Stanisław Ruliński

Stanisław Ruliński

Agent nieruchomości

Stanisław Ruliński

Agent nieruchomości

Biuro: Keller Williams
Bednarska 6 Poznań

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny
  • Rejon działania: Dolnośląskie
  • Licencja PFRN: 28930

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

781 477...

Kontakt

Stanisław Ruliński
Stanisław Ruliński

781 477...

781 477 706

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

102,71 zł/m²71,85 m² 7 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo biurowy 71,85 m przy ul. Partynickiej we Wrocławiu, w wysokim standardzie i stylu loftowym. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

173 400 zł1 816 m² 95,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna i duża działka budowlano-usługowa mn/u o powierzchni 1816 m , położona w miejscowości Sątok, gmina Bierutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

115 700 zł1 212 m² 95,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa mn/u | 1212 m2 | Sątok, gm. Bierutów | 30 x 40 m | 115 700 zł Na sprzedaż duża, ustawna działka 1212 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

160 000 zł1 677 m² 95,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa mn/u o powierzchni 1677 m , położona w miejscowości Sątok, gmina Bierutów, powiat oleśnicki.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,40 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | ul. Metalowców | parking | winda Keller Williams z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,62 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczna elegancja na krzykach | 53 m | skórzane wypoczynki | garaż Keller Williams Quality ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 570 m² 81,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Suliradzicach, gmina Krośnice, powiat milicki. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

114 500 zł1 200 m² 95,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa mn/u o powierzchni 1200 m , położona w miejscowości Sątok, gmina Bierutów, powiat oleśnicki.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu