Biuro: GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 87 Łomża

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne
  • Licencja PFRN: 17180

O mnie:

To doświadczony sprzedawca. Ważny jest dla niego konkret i wzajemna współpraca. Lubi mieć wszystko poukładane :) Specjalizuje się w sprzedaży gruntów budowlanych, rolnych oraz komercyjnych. Jego region to Giżycko i całe woj. warmińsko - mazurskie. Aktywny pośrednik w obrocie nieruchomościami z kilkuletnim doświadczeniem, pełen zapału do pracy. Ambitny i uparcie dążący do wyznaczonych celów.(...)

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

602 266...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

7

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Sławomir Wolski
Sławomir Wolski

602 266...

602 266 248

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie Giżycko, ul. Dąbrowskiego 9 Na II piętrze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Góra

Góra,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł124,21 m² 11 995,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż dom nad jeziorem Tyrkło Góra 50, gm. Orzysz Powierzchnia domu - 124 m Powierzchnia działki - 1215 m lokalizacja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 508 m² 397,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną z całorocznym domkiem rekreacyjnym 1503 m nr 37/33 w m. Szczybały Giżyckie gm Giżycko Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,62 m² 10 056 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie w Giżycku w atrakcyjnej lokalizacji. Wysoki standard. Lokal mieszkalny, idealnie skomunikowany z pozostałą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

37,63 zł/m²93 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy około 93 m do wynajęcia Giżycka, ul. Olsztyńska 15C Najważniejsze atuty nieruchomości: - parter - bezpośredni dostęp z ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 025 m² 26,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż - 6 domów w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Prażmowo, gm. Ryn, nad Jeziorem Jagodne Marzysz o własnym domu na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 081 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł868 m² 288,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Kruklanki, ul. Borecka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 411/23 o powierzchni 868.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa Cena, wiosenna Promocja 2026 r Z możliwością zamiany na mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim Jeśli masz dość miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł1 424 m² 150,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 1425 m każda,.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 616 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to ta oferta jest dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w m. Ruda gm.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Nowa atrakcyjna cena na sezon letni Sprzedam kompleks 4 domów rekreacyjnych całorocznych murowanych na Mazurach Rybical 135, gm. Ryn z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 738 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat Kolonia Pozezdrze 47, gm. Pozezdrze | Pow. działki: 7 738 m | Pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

249 000 zł20 200 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka leśna na Mazurach Harsz | 2,02 ha | Blisko jeziora Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna nr 231 położona w miejscowości Harsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ogonki

Ogonki,warmińsko-mazurskie

450 000 zł8 100 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę budowlaną nr 95 o powierzchni 8100 m, położoną w malowniczej miejscowości Ogonki gm Węgorzewo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,40 m² 74,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Giżycku przy ulicy Kolejowej 22a/41 o powierzchni 29,40 m2. Nieruchomość mieści się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł135,50 m² 10 258,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż Atrakcyjny dom w Rydzewie ul. Orzechowa 4, gm. Miłki nad jeziorem Niegocin! Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Chmielewo

Chmielewo,warmińsko-mazurskie

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 422 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,62 m² 9 857,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie na parterze Giżycko, ul. Żeglarska 2/u7 Na parterze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł500 m² 24 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

Na sprzedaż port/tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem boczne/niegocin (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 316 m² 5 181,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt