Sławomir Tabaczyński
Agent nieruchomości
Sławomir Tabaczyński
Agent nieruchomości
Biuro: ART NIERUCHOMOŚCI
ul. Jana Zamoyskiego 2A/2 Bydgoszcz
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne
- Znajomość języków obcych: angielski
- Członek w organizacji: SPON Pomorza i Kujaw
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Szacowanie ceny nieruchomości
Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Zarządzanie najmem
Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
19
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
667 447...
667 447 877
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Działka budowlana Otowice
Otowice,kujawsko-pomorskie
119 000 zł1 484 m² 80,19 zł/m²
Działka budowlana Jarużyn
Jarużyn,kujawsko-pomorskie
1 288 000 zł5 600 m² 230 zł/m²
Dom z garażem
Jagodowo,kujawsko-pomorskie
1 050 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²
Działka rolna przy lesie
Brzoza,kujawsko-pomorskie
3 258 720 zł217 248 m² 15 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Ojrzanowo
Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie
75 000 zł993 m² 75,53 zł/m²
Dom z garażem Osielsko
Osielsko,kujawsko-pomorskie
779 000 zł121 m² 6 438,02 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Fordońska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
9 249 zł402,13 m² 23 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
76,19 zł/m²105 m² 8 000 zł
Działka rolno-budowlana uzbrojona Krążkowo
Krążkowo,kujawsko-pomorskie
106 260 zł1 540 m² 69 zł/m²
Działka rolno-budowlana Żołędowo
Żołędowo,kujawsko-pomorskie
600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²
Działka budowlana
Jagodowo,kujawsko-pomorskie
230 340 zł1 047 m² 220 zł/m²
Działka przemysłowa uzbrojona Ostromecko
Ostromecko,kujawsko-pomorskie
1 000 000 zł10 001 m² 100 zł/m²
Biurowiec klimatyzowany Toruń
Toruń,kujawsko-pomorskie
13 500 000 zł4 760 m² 2 836,13 zł/m²
Budynek użytkowy Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
950 000 zł1 267 m² 749,80 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie
Drogosław,kujawsko-pomorskie
44 200 zł850 m² 52 zł/m²
Działka budowlana
Jarużyn,kujawsko-pomorskie
199 200 zł891 m² 223,57 zł/m²
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kotomierz
Kotomierz,kujawsko-pomorskie
91 500 zł3 050 m² 30 zł/m²
Biuro klimatyzowane Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
50 zł/m²247 m² 12 350 zł
Działka rolno-budowlana Zgniłka
Zgniłka,kujawsko-pomorskie
40 000 zł890 m² 44,94 zł/m²
Dom z garażem Białe Błota
Białe Błota,kujawsko-pomorskie
415 000 zł90 m² 4 611,11 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Toporzysko
Toporzysko,kujawsko-pomorskie
76 300 zł763 m² 100 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
33 zł/m²355,15 m² 11 720 zł
Działka rolno-budowlana Oporówek
Oporówek,kujawsko-pomorskie
75 000 zł997 m² 75,23 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Nowe Dąbie
Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie
85 320 zł1 080 m² 79 zł/m²
Biuro klimatyzowane Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
50 zł/m²510 m² 27 750 zł
Działka rolno-budowlana
Więcbork,kujawsko-pomorskie
40 000 zł890 m² 44,94 zł/m²
Działka budowlana
Zamość,kujawsko-pomorskie
110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²
Dom z garażem
Białe Błota,kujawsko-pomorskie
489 000 zł120 m² 4 109,24 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Stara Wieś
Stara Wieś,kujawsko-pomorskie
78 100 zł1 420 m² 55 zł/m²
Biuro klimatyzowane Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
50 zł/m²36 m² 1 750 zł
Działka rolno-budowlana przy lesie Słupowo
Słupowo,kujawsko-pomorskie
297 000 zł3 300 m² 90 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym Barcin
Barcin,kujawsko-pomorskie
270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Osielsko
Osielsko,kujawsko-pomorskie
549 000 zł64,58 m² 8 501,08 zł/m²
Dom z garażem Osielsko
Osielsko,kujawsko-pomorskie
489 000 zł120 m² 4 075 zł/m²
Działka rolno-budowlana
Żołędowo,kujawsko-pomorskie
521 160 zł4 343 m² 120 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Ojrzanowo
Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie
386 336 zł5 115 m² 75,53 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Ostromecko
Ostromecko,kujawsko-pomorskie
123 600 zł1 030 m² 120 zł/m²
Działka rolno-budowlana uzbrojona
Osielsko,kujawsko-pomorskie