Sebastian Puziak

Sebastian Puziak

Sebastian Puziak

Biuro: ABC Nieruchomości
Broniewskiego 65B Wałbrzych

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, wynajem

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

602 826...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

62

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Sebastian Puziak
Sebastian Puziak

602 826...

602 826 652

74 307 03 16

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 000 zł98 m² 13 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom parterowy położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio przy lesie, z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m plus.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,80 m² 7 476,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8 m . Lokal mieszkalny składa się z : - 2 pokoi (jeden z aneksem kuchennym - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł21,75 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 21,75 m . Nieruchomość jest aktualnie wynajęta z aktywną umową.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł65,72 m² 5 249,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 65,72 m , położone w kamienicy w Boguszowie-Gorcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 50 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł33,10 m² 6 945,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w sierpniu 2025 r. i składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładne mieszkanie na Piaskowej Górze. 3 pokoje, ładna kuchnia w zabudowie, zadbana łazienka. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z przepięknym widokiem na Gedymina, chełmiec i tereny zielone. Lokal mieszkalny składa się z: - 3 pokoi - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,80 m² 7 308,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m znajduje się na 10 piętrze w bliku z windą. Lokal mieszkalny składa się z: z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł61 m² 4 098,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy i składające się z: - jasnego salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64 m² 7 015,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni z dość dużą garderobą - pokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz, sprzedawany z pełnym umeblowaniem. Budynek zadbany, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł98 m² 6 316,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe pełnorozkładowe mieszkanie zajmujące całe piętro dwurodzinnej kamienicy w Szczawnie Zdrój. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,70 m² 2 830,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, z balkonem i garażem. Lokal składa się z: - 2 dużych pokoi ( jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,50 m² 7 382,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na piaskowej górze Super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200m2 posadowiony na działce o pow. 1000m2 wybudowany w 2025r. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Kamiennej Górze na ulicy Staszica. Lokal mieszkalny składa się z: - dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł73 m² 10 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż połowe domu ( cały parter plus podpiwniczenie ) w przepieknej wili w Szczawnie Zdrój z bepośrednim wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 827 m² 139,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż najatrakcyjniejsza działka pod budownictwo wielorodzinne w Głuszycy. Położona w najlepszej lokalizacji, na Osiedlu w Głuszycy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Podzamcze - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie składa sie z: - 2 pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł23,90 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na Białym Kamieniu przy ulicy Andersa. Mieszkanie jest zlokalizowane blisko sklepów, punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż po generalnym remoncie piękne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:46 m²

Zapraszam do odkrycia niezwykłego miejsca, gdzie natura splata się z komfortem. Oferujemy urokliwy dom letniskowy o powierzchni około 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł39 m² 5 638,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy lokal mieszkalny w nowym budownictwie w Boguszowie Gorcach przy ulicy Słowackiego. Lokal o powierzchni 39m2 plus balkon.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł39,80 m² 6 155,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Śródmieściu. Lokal znajduje się w kamienicy, dla której.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem na Podzamczu. Mieszkanie ma 35,5 m i znajduje się na 4. piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący. Nieruchomosć dla ludzi kochających spokój, ciszę, przyrodę. Dom po kapitalnym remoncie: sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,30 m² 6 042,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 51,30 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku 10 piętrowym z roku 1980.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł18 m² 7 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerka położona w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam apartament 82 m z dostępem do prywatnego parkingu, położony w najbardziej pożądanej części Osiedla Piastowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł52,82 m² 6 531,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,82 m , położone na parterze z indywidualnym wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł18 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania świeżo wykończona, w pełni wyposażona kawalerka "pod klucz" - gotowa do wprowadzenia lub wynajmu. Ogrzewanie miejskie budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł92,20 m² 8 242,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na nowoczesnym osiedlu w Świebodzicach. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł108 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 108 m2 w sercu Szczawna-Zdrój - blisko natury, z ogrodem, tarasem i kominkiem. Czym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w w malowniczej miejscowości Kowalowa w Sudetach Środkowych przy granicy w Czechami. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł50,86 m² 5 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,86 m , położone w zadbanej kamienicy na Nowym Mieście, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

88 900 zł42 m² 2 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 zlokalizowane w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Lokal znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na trzecim piętrze kamienicy w dzielnicy Nowe Miasto. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 29m2. Mieszkanie składa się z: - salonu - oddzielnej kuchni ze światłem dziennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij