Profesjonalny Agent
Sandra Schaefer
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
- Znajomość języków obcych: angielski
- Rejon działania: powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
O mnie:
Jestem niepoprawną optymistką, absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 12 lat ściśle związana jestem ze sprzedażą. Odbyłam szereg szkoleń m. in. z zakresu aktywnej obsługi oraz badania potrzeb klienta. Zanim rozpoczęłam swoją przygodę z nieruchomościami zajmowałam przez wiele lat stanowisko managera oraz szkoleniowca w polskich i międzynarodowych firmach zajmujących się handlem. Posiadam 3 letnie doświadczenie na stanowisku urzędnika państwowego.(...)
Prywatnie:
Prywatnie mama dwójki dzieci, typowa żona, miłośniczka zwierząt i pasjonatka gotowania.
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
13
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
513 140...
513 140 323
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Dom z tarasem
Dzierżążno Małe,wielkopolskie
375 000 zł102 m² 3 676,47 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Rychlik
Rychlik,wielkopolskie
117 000 zł1 694 m² 69,07 zł/m²
Dom z tarasem Zielonowo
Zielonowo,wielkopolskie
1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Rychlik
Rychlik,wielkopolskie
365 000 zł5 272 m² 69,23 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Wałcz,zachodniopomorskie
467 000 zł65,21 m² 7 161,48 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Rychlik
Rychlik,wielkopolskie
129 000 zł1 856 m² 69,50 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Trzcianka,wielkopolskie
349 000 zł50,01 m² 6 978,60 zł/m²
Działka siedliskowa przy lesie
Wrzeszczyna,wielkopolskie
2 999 000 zł227 900 m² 13,16 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Lubcz Wielki
Lubcz Wielki,wielkopolskie
155 000 zł3 264 m² 47,49 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Wałcz,zachodniopomorskie
467 000 zł64,52 m² 7 238,07 zł/m²
Lokal handlowy
Czarnków,wielkopolskie
38,10 zł/m²42 m² 1 600 zł
Mieszkanie 3-pokojowe
Wałcz,zachodniopomorskie
467 000 zł65,01 m² 7 183,51 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Lubasz
Lubasz,wielkopolskie
200 000 zł2 270 m² 88,11 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Trzcianka,wielkopolskie
299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²
Lokal handlowy z wejściem od ulicy
Czarnków,wielkopolskie
38,71 zł/m²31 m² 1 200 zł
Budynek użytkowy
Wrzeszczyna,wielkopolskie
2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Straduń,wielkopolskie
219 000 zł2 373 m² 92,29 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Czarnków,wielkopolskie
499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Miłkowo
Miłkowo,wielkopolskie
129 000 zł1 553 m² 83,07 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Wieleńska
Trzcianka,wielkopolskie
199 000 zł1 198 m² 166,11 zł/m²
419 000 zł60,12 m² 6 969,39 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Trzcianka,wielkopolskie
399 000 zł57,25 m² 6 969,43 zł/m²
Lokal handlowy z wejściem od ulicy
Trzcianka,wielkopolskie
249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Siedlisko
Siedlisko,wielkopolskie
89 000 zł3 050 m² 29,18 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, Leśne
Straduń,wielkopolskie
75 344 zł898 m² 83,90 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, Leśne
Straduń,wielkopolskie
75 344 zł913 m² 82,52 zł/m²
Dom z garażem
Sieraków,wielkopolskie
969 000 zł170 m² 5 700 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Trzcianka,wielkopolskie
349 000 zł49,96 m² 6 985,59 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej
Trzcianka,wielkopolskie
185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem
Trzcianka,wielkopolskie
299 000 zł78 m² 3 833,33 zł/m²
Biuro
Siedlisko,wielkopolskie
399 000 zł667,25 m² 597,98 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Wałcz,zachodniopomorskie
467 000 zł65,21 m² 7 161,48 zł/m²
Działka budowlana
Rychlik,wielkopolskie
155 000 zł8 200 m² 18,90 zł/m²
Dom z piwnicą
Czarnków,wielkopolskie
599 000 zł480 m² 1 247,92 zł/m²
Dom z garażem
Czarnków,wielkopolskie
970 000 zł198 m² 4 898,99 zł/m²
Dom z tarasem
Trzcianka,wielkopolskie
689 000 zł112 m² 6 151,79 zł/m²
Działka leśna Gajewo
Gajewo,wielkopolskie
59 000 zł8 900 m² 6,63 zł/m²
Budynek użytkowy
Wrzeszczyna,wielkopolskie
2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²
Dom z tarasem Radolinek
Radolinek,wielkopolskie
599 000 zł119 m² 5 033,61 zł/m²
- ...
- 1
- 2