Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: rosyjski
  • Rejon działania: lubuskie, Polska

O mnie:

Jako agent nieruchomości obsługujący rynek lubuski i dolnośląski łączę wiedzę akademicką z praktyką zawodową. Posiadam wykształcenie wyższe oraz ukończone studia podyplomowe z zakresu informatyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Moje doświadczenie pedagogiczne pozwala mi w sposób klarowny i uporządkowany prowadzić klientów przez proces kupna i sprzedaży nieruchomości.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

W mojej pracy najważniejsze jest zaufanie i bezpieczeństwo klienta. Stawiam na transparentność, rzetelną analizę rynku oraz jasną komunikację na każdym etapie transakcji. Zależy mi, aby klienci czuli się pewnie i komfortowo, podejmując jedne z najważniejszych decyzji finansowych w swoim życiu.

W czym jestem najlepszy:

Potrafię trafnie ocenić potencjał nieruchomości, przygotować atrakcyjną ofertę sprzedaży oraz skutecznie negocjować warunki transakcji. Działam sprawnie, konkretnie i z pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Skutecznie działam w doprowadzaniu transakcji do bezpiecznego finału oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci podkreślają również moją cierpliwość, komunikatywność i pełne wsparcie od pierwszego spotkania aż po podpisanie umowy.

Prywatnie:

Należę do Stowarzyszenia Turystycznego w Żaganiu, gdzie wspieram inicjatywy promujące region i jego walory. Jestem typem społecznika cenię współpracę, relacje międzyludzkie oraz działania, które realnie wpływają na rozwój lokalnego środowiska.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

608 627...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

29

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Ryszard Gaszyna
Ryszard Gaszyna

608 627...

608 627 671

608 627 671

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

310 000 zł53,20 m² 5 827,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żary, 52 m2, dwa pokoje cena 310000 zł. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem 22 m2, po remoncie! Szukasz mieszkania, w którym rano wypijesz kawę na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tomaszowo, dwa pokoje, mieszkanie, powierzchnia 51 m2, cena 275 000 zł, sprzedam. Jasne, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w okolicy Żagania.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł55,60 m² 4 478,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lipinki Łużyckie - mieszkanie 55,6 m2 + piwnica, cena 249 000 zł. Oferta inwestycyjna - sprzedaż / zamiana. Na sprzedaż lub zamianę atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 631 m² 63,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bukowina Bobrzańska, działka inwestycyjna pow 5631 m2, cena 360 000zł, sprzedam. Idealny teren na budowę domu lub nieruchomości przeznaczonej na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieradza koło Żagania dom cena 299 000 zł, sprzedam. To miejsce, w którym czas płynie wolniej - a każdy dzień daje przestrzeń do życia na.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Iłowa, czyżówek, cena 96 000 zł, działka (działki) pod zabudowę 1200 m2, sprzedam. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 1200 do 1600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł1 036 m² 931,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Żagań, lokal usługowy, cena 965 000 zł, sprzedam. Budynek gotowy na adaptację na pokoje dla pracowników. Koszty utrzymania około 5190 zł / mies. Około.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:488 m²

Lubsko - dom na sprzedaż, powierzchnia ok. 80 m2, cena: 320 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centrum Lubska. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł47,30 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świętoszów, mieszkanie 47,3 m2, dwa pokoje, cena 220 000 zł, sprzedam. Lokalizacja: świętoszów - spokojna miejscowość w gminie Osiecznica Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sława, oferta sprzedaży działki inwestycyjnej, cena 1650000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 3 000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł177 m² 2 084,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Iłowa, lokal o powierzchni 177 m2, cena 369000 zł sprzedam. Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z możliwością przekształcenia na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł55 m² 1 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Bogaczów, mieszkanie, 2 pokoje, powierzchnia 55 m2, cena 85 000 zł, sprzedam. Do sprzedania mieszkanie w bloku wielorodzinnym na parterze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł80,39 m² 9 329,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Żagań, dom wolnostojący, powierzchnia ok 83 m2, cena 750 000 zł, stan deweloperski, sprzedam. Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

63 750 zł255 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żagań, działka budowlana, cena 63 750 zł, brutto, sprzedam. Do sprzedania działka niezabudowana o powierzchni 255 m2. Uwaga! W naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mirostowice Dolne, gmina Żary, powierzchnia 39 m2, dwa pokoje, piętro pierwsze , cena 299 000 zł, sprzedam. Oferta, na którą czekałeś. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 400 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tomaszowo, żagań, działka budowlana inwestycyjna, powierzchnia 24 ary, sprzedam, 250 000 zł. Nieruchomość położona w Tomaszowie kilka kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł300 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Lubieszów, gmina Wymiarki, dom z obiektem mieszkalno-użytkowym, sprzedam cena 925 000 zł. Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kompleks dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł1 250 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chotków,gmina Brzeźnica, powiat Żagań, działka budowlana, cena 62500 zł, sprzedam. Działka pod zabudowę 1250 m2, cena 62500 zł. Uwaga - zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł67,27 m² 9 662,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zielona Góra, nowy Kisielin, powierzchnia 67,29 m2, dom w zabudowie bliźniaczej,cena 650 000 zł, sprzedam. Poszukujesz spokojnego i komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tomaszowo, 150 m2, lokal użytkowy, cena 300 000zł netto, sprzedam. W dobrej lokalizacji w centrum osiedla sprzedam lub wynajmę lokal użytkowy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jabłonów, gmina Żagań, działka(i) budowlana, powierzchnia 65 arów, sprzedam, 520 000 zł. Jabłonów to jedna z ciekawszych propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Dębinka, gmina Trzebiel, dom 180 m2, cena 470 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł213 m² 1 384,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Żagań, dom w centrum miasta, powierzchnia użytkowa ok 213 m2, cena 295 000 zł, sprzedam. Robimy to dla ciebie. Umieszczamy to w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł39,74 m² 1 635,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Gozdnica, lokal użytkowy o powierzchni ok 39,74 m2, dwa pokoje, cena 65 000 zł, sprzedam. Sprzedam lokal usługowo-handlowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Żagań, mieszkanie 54 m2, cena 180 000 zł, okazja, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Żagań, lokal użytkowy w centrum miasta, pow ok 40 m2, wynajmę, cena 2 000 zł. Dzięki swojej lokalizacji nieruchomość może być dedykowana.

Szczegóły ogłoszenia

816 000 zł17 000 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubsko, działkę pod zabudowę domków,sprzedam, cena 816 000 zł. Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego - górzyn (lubsko) Na sprzedaż atrakcyjny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świętoszów, powierzchnia 47,3 m2, cena 160 000 zł, duży potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł91,80 m² 4 466,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:231 m²

Wymiarki, dom w zabudowie szeregowej o pow 92 m2,w spokojnej okolicy, 3 pokoje, cena 410 000 zł, sprzedam. Twój spokojny dom wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczów, działka budowlana, powierzchnia 3000 m2, sprzedam, cena 150 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł250 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Gościeszowice, dom, powierzchnia użytkowa ok 250 m2, duża działka, cena 205 000 zł, sprzedam. Posadowiony na działce o powierzchni ogólnej 0,91 ha.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Żagań, pawilon handlowo usługowy, powierzchnia 20 m2, wynajmę, cena 850 zł. Lokal w atrakcyjnej i uczęszczanej lokalizacji 20 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tomaszowo, żagań, dom parterowy, powierzchnia 142 m2, cena 720 000 zł, sprzedam. Dom w stanie deweloperskim, zamknięty. Budynek w ciągłej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Żagań, lokal użytkowy, powierzchnia 50 m2, cena 200 000zł netto, sprzedam. W dobrej lokalizacji w centrum osiedla przy ulicy Józefa Bema sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

13 206 000 zł37 732 m² 349,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drozdów, gmina Żary, grunt pod inwestycje, powierzchnia 37.732 m2, cena 13 206 000 zł. Grunt położony w miejscowości Drozdów, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł7 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szprotawa, centrum miasta, działka budowlana, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 7 000 m2, położona w samym.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 506 m² 120,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krosno Odrzańskie, marcinowice, działka powierzchnia 1500 m2, cena 182 000 zł, sprzedam. Atrakcyjna działka budowlana 1500 m? - Marcinowice / Krosno.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł102,40 m² 2 529,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 680 m²

Jelenin, gmina Żagań, dom powierzchnia 102 m2, sprzedam, 259 000 zł. Jelenin to jedna z ciekawszych propozycji w obrębie Żagania. Znajdziesz tam.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł118 m² 4 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Borowe, gmina Iłowa, dom powierzchnia 118 m2, sprzedam, 495 000 zł. Ta oferta jest dla Ciebie. Tak właśnie dla Ciebie. Borowe to miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 333 000 zł465 m² 7 167,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Żagań, dom, 465m2, obiekt z działką inwestycyjną, sprzedam, cena 3 333 000 zł. Do sprzedaży przestronny piętrowy dom usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij