Renata Lasoń

Renata Lasoń

Agent nieruchomości

Renata Lasoń

Agent nieruchomości

Biuro: Emmerson Lumico sp z o o
ul. Wodna 2D Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
  • Znajomość języków obcych: niemiecki
  • Rejon działania: Kraków, Wieliczka

O mnie:

Nieruchomościami zajmuję się od 8 lat.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

Zwiń

516 000...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

18

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Renata Lasoń
Renata Lasoń

516 000...

516 000 890

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

6 900 zł81 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Krakowa zaraz przy Plantach! Na wynajem zadbane, dobrze rozplanowane, ciche, klimatyczne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,47 m² 15 372,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. M. Bobrzeckiej (żabiniec) mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 10 piętrowym zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów-.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 2400 m2, położona w miejscowości Minoga, gm. Skała. Parametry działki :.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł24 400 m² 104,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje działkę budowlano - usługową o pow. 2.44 ha, położoną w Libertowie. Parametry działki : powierzchnia 2,44 ha kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Emmerson prezentuje funkcjonalne mieszkanie o pow. 34,32 m2 zlokalizowane przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień).

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,53 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-Do wynajęcia mieszkanie o pow. 44,53 m2 w inwestycji Wieliczka Park (czarnochowice) Mieszkanie składa się z: - salon z wyjściem do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

2 544 750 zł10 179 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,0179 ha.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położona w miejscowości Minoga, gm. Skała. Parametry działki :.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł87 m² 14 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Emmerson prezentuje klimatyczny dom jednorodzinny (bliźniak) położony na 5 arowej działce na osiedlu Lekarka w Wieliczce. Dom o powierzchni 87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,86 m² 9 563,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,86m2, zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej w Niepołomicach ( Przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Morawica,małopolskie

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę produkcyjno-usługową położoną w Morawicy gm. Liszki. Działka o powierzchni 2500 m2 usytuowana w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł283 m² 15 865,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:435 m²

Emmerson prezentuje: wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 283 m2 (użytkowej 180m2), położony w centrum Zakopanego (ul. Nowotarska) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana w Sułowie gm. Biskupice. Działka o kształcie prostokąta położona na stoku południowym. (Wymiary ok 27.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego z 2010 r. położony w Lusinie na 15 arowej, ogrodzonej, zagospodarowanej działce z ogrodem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł182,02 m² 3 829,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Emmerson prezentuje parterowy dom wolnostojący, położony na 50 arowej działce w malowniczej miejscowości w gminie Łapanów (tarnawa). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ochojno,małopolskie

7 999 000 zł244,56 m² 32 707,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Emmerson prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 244 m2 w malowniczej miejscowości pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł340 m² 9 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania nieruchomość z domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 317,46m2 (po podłodze 340 m2). Budynek posadowiony na widokowej 9-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 822 391 zł15 556,10 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,5561 ha.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł31,10 m² 20 225,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,1 m2, zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Gazowej. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny (meble.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij