Piotr Misiak

Piotr Misiak

Agent nieruchomości

Piotr Misiak

Agent nieruchomości

Biuro: Ideal Home Nieruchomości
Krakowska 124 Rzeszów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości komercyjne
  • Rejon działania: Podkarpacie

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

791 338...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

22

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Piotr Misiak
Piotr Misiak

791 338...

791 338 306

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 699 000 zł382 m² 4 447,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy spokój z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny, rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 319 m² 360,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Złap okazję, zanim zrobi to ktoś inny. Szukasz gruntu z potencjałem? Chcesz zainwestować w rozwijającej się części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 769 m² 76,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do Rzeszowa i pełną dokumentacją gotową do działania?.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 042 m² 210,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Rzeszowa? Ta oferta to idealna propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł19 300 m² 31,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka o powierzchni aż 1,93 ha położona w malowniczej i spokojnej części Kielnarowej, gmina Tyczyn. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Husów

Husów,podkarpackie

175 000 zł8 000 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Planujesz w przyszłości budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej działki? Chciałbyś mieć obok domu strumyk i drzewa? Jeżeli tak ta.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 635 m² 213,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli od zawsze Twoim marzeniem było posiadanie działki, na której wybudujesz swój własny, idealny dom to ta oferta skierowana jest wprost do Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

48,48 zł/m²33 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal pod wynajem usytuowany w budynku handlowo-usługowym przy ul. Małej w Mielcu. Lokum znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł57,72 m² 7 778,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja. Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 858 m² 26,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki blisko miasta? Cenisz sobie przy tym ciszę i spokój? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 003 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnej działki budowlanej w spokojnej, malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w miejscowości Szklary, gmina Hyżne!.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 332 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym miejscu, z pięknym widokiem, zaledwie 25 km od Rzeszowa? Ta działka w Piątkowej (gmina Błażowa, powiat rzeszowski) to.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 000 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ośrodek w Wańkowej składający się z domu (wybudowanego na "zabudowę zagrodową"), oraz dwóch domków.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 646 m² 6,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku lasu? Szukasz spokojnego miejsca na inwestycję lub rekreację z dala od miejskiego zgiełku? Oto idealna okazja! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 451 m² 124,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domu, która posiada wygodny i szybki dojazd do Rzeszowa, położona jest z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 959 m² 17,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta i budowie swojego domu w pięknej, spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działkę.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Chcesz prowadzić działalność agroturystyczną, wynajem domków lub po prostu uciec od zgiełku miasta do miejsca, gdzie cisza ma głos natury? Komandorówka.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²300 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Z przyjemnością prezentuję Ci budynek handlowo-usługowy przeznaczony na wynajem zlokalizowany w Stobiernej. Doskonała lokalizacja przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł120 m² 1 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 114 m²

Zamieszkaj w malowniczej Kąkolówce - dom z potencjałem na dużej działce! Nieruchomość o której mowa znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł207 m² 8 913,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Szukasz funkcjonalnej nieruchomości komercyjnej z dużym potencjałem inwestycyjnym, doskonałą lokalizacją i infrastrukturą do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł53,50 m² 9 233,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX.

Szczegóły ogłoszenia

443 700 zł2 958 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Masz pomysł na biznes, produkcję, magazyn, hurtownię lub warsztat? Szukasz terenu inwestycyjnego, który jest gotowy do działania od zaraz? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł8 120 m² 246,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki inwestycyjnej w Rzeszowie? Planujesz budowę domów jednorodzinnych bądź działki pod usługi? A może szukasz działki.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,29 m² 11 820,68 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 691 m² 176,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukają Państwo działki pod budowę swojego wymarzonego domu, niedaleko centrum Rzeszowa, moja oferta szczególnie Państwa zainteresuje. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 400 m²

Marzysz o dużym domu z potencjałem, otoczonym zielenią i spokojem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Oto nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod wymarzony dom, rekreacyjną bazę lub inwestycję z potencjałem? Sprawdź tę unikalną ofertę - działka o powierzchni 45 arów.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł37,58 m² 12 746,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w zielonej okolicy tuż przy granicy Rzeszowa- idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł13 675 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,3675 ha położona w malowniczej miejscowości Nowy Borek. To doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł5 300 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 53 arów, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł15 100 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o dużej, malowniczej działce z dostępem do natury i pełnym uzbrojeniem- ta oferta jest dla Ciebie. 1,51 ha w Trzęsówce.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 505 m² 73,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Planujesz budowę domu i szukasz dużej działki dobrze skomunikowanej? Cenisz sobie cisze i spokój? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:278 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycję składającą się z 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, stanowiących część.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł22 637 m² 26,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu Podkarpacia! Wola Buchowska, położona w malowniczym powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł138,84 m² 4 753,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Szukasz mieszkania z duszą? To niezwykła przestrzeń o powierzchni 134,88 m2 w samym sercu Jarosławia, w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 311 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj lub zainwestuj w Wiśniowej! Działka 43,11 ara z budynkiem gospodarczym - funkcjonalna, pięknie położona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

27,60 zł/m²253,62 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na wynajem, który znajduje się w genialnej lokalizacji w Mielcu przy ulicy Dworcowej 4,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 000 m² 216,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym tuż przy Rzeszowie? Ta 30-arowa działka w miejscowości Krasne to doskonała odpowiedź na rosnące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł186,60 m² 2 674,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Tuszów Narodowy, powiat mielecki. Inwestycja będzie oddawana do.