Piotr Bosak

Piotr Bosak

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Piotr Bosak

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Expander Nieruchomości
Ul. Inflancka 4b Warszawa

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski, ukraiński, rosyjski
  • Rejon działania: Małopolska, Śląsk, Hiszpania
  • Licencja PFRN: 25071

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

506 068...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

10

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Piotr Bosak
Piotr Bosak

506 068...

506 068 404

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

592 592 zł40,67 m² 14 570,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

A4-174 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 40,67 m2 na krakowskim Prądniku Białym - 20 tysięcy taniej! Sprzedaż od dewelopera - Bez pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 726 zł48,26 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIV.2.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Rabat 50tys! Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 48.46 m2 plus balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73,02 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

MI.1.15 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Przedsprzedaż - mieszkanie 73,02 m2 plus balkon w cenie poniżej 1mln! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 715 zł35 m² 15 334,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1.A.0.10 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 1 pokojowe 34,85 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł27,80 m² 14 352,52 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

A2/11/201 Świetna inwestycja! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 27,8 m2 + duża loggia 11 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Minoga

Minoga,małopolskie

995 000 zł109,18 m² 9 113,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

C6 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 109,18 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka 622 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 180 zł64,33 m² 12 329,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2.C.0.01 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 57,44 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 844 zł35,74 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

A3-04 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie w programie rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! promocja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 794 zł42,50 m² 15 218,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

1.A.0.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 42,5 m2 - Kraków Złocień Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 959 zł36,93 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

M4.3.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI OSTATNIE MIESZKANIE! Prądnik Biały - mieszkanie 36,93 m2 plus balkon 4,33 m2. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 000 zł50 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

19/17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 30 tys! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 49,55 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 828 zł68,45 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

1.B.0.11 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 68,45 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B3-m4 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 50,79 m2 + ogródek 20 m2 w zielonych okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 589 zł46,94 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2.A.1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 46,94 m2 - Kraków Podgórza, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 933 zł63,03 m² 18 624,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.2.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 650 zł54,76 m² 14 511,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-010 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 54,76 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie 14.500 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł38 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A2/4/37 Do sprzedania mieszkanie 38 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł16 m² 115,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka na ulicy Lanckorońskiej w centrum Podgórza - blisko Wielicka, limanowskiego, al. Powstańców Śląskich, nowohucka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A0.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 41,60 m2 plus ogródek 24m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E-m22 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,90 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 812 zł52 m² 14 688,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M2.3.2 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 51,96 m2 plus duży taras zielony 160m2 Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 180 zł63,05 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

K2-m8 Do sprzedaży duże mieszkania w Trzebini/ Młoszowa z balkonem - 63,05 m2 Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

744 400 zł62,50 m² 11 910,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania duże, trzypokojowe mieszkanie na Ruczaju, ulica Kobierzyńska 103 20 minut do centrum Krakowa. Mieszkanie 62,09 m2 znajduje się na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 800 zł34 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.A.1.11 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 34 m2 - Kraków Podgórz, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 000 zł135,22 m² 8 992,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

D18 Do sprzedaży część bliźniaka 5-pokoi położone na piętrze w okolicy ul. Rusieckiej plus duży ogród 240 m2 i wspólny 158 m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 784 zł36,16 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

B1-2-6 Do sprzedaży duże mieszkanie w Młoszowej z balkonem - 36,16m2. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M4.1.1 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,93 m2 + 2 ogródki w cenie taniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł91 m² 8 549,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

4-m8 Do sprzedaży część bliźniaka 3-pokoje położone na piętrze w okolicy ul. Rusieckiej plus duży ogród 400 m2 i wspólny 158 m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5B/85 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Minoga

Minoga,małopolskie

997 000 zł110 m² 9 063,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

C9 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 109,18 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka 622 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 500 zł44 m² 16 647,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

14C-17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 000 zł51 m² 15 784,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

M2u Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz prowizji Lokal / 3 pokojowe mieszkanie 51 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 Biuro, nieuciążliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł120 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperskim podwyższony - Bogucin Mały na obrzeżach Olkusza , w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 257 zł63 m² 20 337,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63,1 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł42 m² 17 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

M32 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 42m2 w niedużym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł39 m² 15 743,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

17/19 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 38,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 504 zł55,11 m² 14 017,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.E.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55 m2 plus 2 ogródki - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 484 zł43,90 m² 11 332,21 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/1/5 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł38,50 m² 15 480,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1.A.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 1 pokojowe 348,5 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 664 zł39,53 m² 15 397,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.C.0.06 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 39,53 m2 plus ogródek - Kraków Podgórze, ul. Agatowa Osiedle położone 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij