Paulina Stadnik

Paulina Stadnik

Agent nieruchomości

Paulina Stadnik

Agent nieruchomości

Biuro: Rzeszowskie Nieruchomości
Mickiewicza 12 Rzeszów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Rejon działania: Podkarpacie

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

690 939...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

41

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Paulina Stadnik
Paulina Stadnik

690 939...

690 939 383

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

324 000 zł18 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa przy ul. Kopisto. Mieszkanie znajduje się na Parterze.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł24 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł33,30 m² 14 264,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Rzeszowa przy ul. Granicznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 554 zł58,33 m² 8 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie wolne mieszkanie na parterze z dużym ogrodem 95,27 m2. w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować mieszkania na sprzedaż parterze z ogrodem oraz na 1 piętrze z balkonem i poddaszem użytkowym. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 4 - pokojowego o powierzchni 79,46 m , położonego w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować na Sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z poddaszem w północnej części Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 343 960 zł130,22 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:29/36

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce - Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy premium w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł70,59 m² 12 168,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na ul. Zelwerowicza w Rzeszowie Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m2 zlokalizowane na ul. Cichej na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,7m2, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem | 111,56 m | 6 pokoi | Ogród 154 m Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: Ii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 520 zł36,32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m2 w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,73 m² 15 231,79 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe gotowe do odebrania kluczy mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł48,10 m² 10 706,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,10m2 zlokalizowane na ul. Rejtana na osiedlu Nowe Miasto przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł35,59 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,59 m² 8 863,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42 m² 15 214,29 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 502 zł65,38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przedsprzedaż mieszkania na piętrze z dwoma balkonami w spokojnej i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 726 zł59,86 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. W pełnej ofercie mieszkania od 35 m do 60 m . Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 088 zł134,28 m² 9 741,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Design i Japońska Tradycja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedyną taką inwestycje - unikalne 2 pięrowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejny już II etap inwestycji w spokojnej i szybko rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł80 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:13/41

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Olszynki Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,43 m² 10 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować na Sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 57,43m2 na Parterze z dużym ogrodem o powierzchni 165m2 w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,77 m , położone w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł64 m² 9 515,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara w Rzeszowie na osiedlu Nowe miasto. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowy mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,5 m2 zlokalizowana w topowej lokalizacji przy ul. Gromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,42 m² 8 405,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,42 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 667 zł47,93 m² 9 569,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 Pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy Załęże w Rzeszowie przy ul. Potockiego. Mieszkanie o powierzchni po podłodze 47,93.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,19 m² 5 412,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej!.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34 m² 14 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż dostępne od zaraz 2 pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł59,98 m² 8 486,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w super cenie w renomowanej inwestycji Lwowska Tarasy. Oferta dotyczy - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż - zarezerwuj teraz i zyskaj najlepszą cenę! Termin oddania: IV kwartał 2027 r. Mieszkania na parterze (49,76 m ) Z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4