Paulina Jaksender-Kordala
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkalne
- Rejon działania: Dolny Śląsk, Śląsk
- Licencja KIGN: 1824
- Członek w organizacji: KIGN
O mnie:
Pełna energii i zawsze uśmiechnięta pomogę w znalezieniu najlepszej nieruchomości. "Niemożliwe nie istnieje" - to moje hasło, którym kieruję się w życiu.
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Szacowanie ceny nieruchomości
Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Przygotowanie wirtualnych wizyt
Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Kontakt
606 429...
606 429 392
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Czereśniowa
Księginice,dolnośląskie
1 350 000 zł169,43 m² 7 967,89 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-22
Dom z garażem, ul. Wilcza
Wałbrzych,dolnośląskie
2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²
Dom z garażem, ul. Azaliowa
Wrocław,dolnośląskie
5 000 000 zł300 m² 16 666,67 zł/m²
Dom, ul. Kamieńskiego
Wrocław,dolnośląskie
900 000 zł133,58 m² 6 737,54 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom bliźniak, ul. Gwiaździsta
Żurawiniec,dolnośląskie
799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²
539 010 zł59,89 m² 9 000 zł/m²
305 000 zł3 100 m² 98,39 zł/m²
Dom, ul. Zachodnia
Długołęka,dolnośląskie
930 000 zł119,57 m² 7 777,87 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Promienna
Czernica,dolnośląskie
809 000 zł112,08 m² 7 218,06 zł/m²