Patryk Małek
Agent nieruchomości
Patryk Małek
Agent nieruchomości
Biuro: Na Miarę Nieruchomości
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20C/3 Rzeszów
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
- Znajomość języków obcych: angielski, ukraiński, rosyjski
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Szacowanie ceny nieruchomości
Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Przygotowanie wirtualnych wizyt
Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
15
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
733 259...
733 259 911
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Dom wolnostojący Stara Wieś
Stara Wieś,podkarpackie
180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²
Dom wolnostojący Lecka
Lecka,podkarpackie
330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²
Dom wolnostojący Twierdza
Twierdza,podkarpackie
350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²
Dom z garażem Strażów
Strażów,podkarpackie
799 000 zł157 m² 5 089,17 zł/m²
Dom z garażem Kołaczyce
Kołaczyce,podkarpackie
799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²
Dom wolnostojący Milcza
Milcza,podkarpackie
199 000 zł210 m² 947,62 zł/m²
Dom z garażem Kramarzówka
Kramarzówka,podkarpackie
190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²
Dom z garażem Gorzyce
Gorzyce,podkarpackie
350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²
Działka budowlana Huta Przedborska
Huta Przedborska,podkarpackie
99 000 zł1 400 m² 70,71 zł/m²
Dom z garażem Wola Komborska
Wola Komborska,podkarpackie
165 000 zł100 m² 1 650 zł/m²
Dom z garażem Glinik Górny
Glinik Górny,podkarpackie
420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²
Dom wolnostojący Groble
Groble,podkarpackie
260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Żytnia
Przeworsk,podkarpackie
399 000 zł3 100 m² 128,71 zł/m²
Dom z garażem Cieklin
Cieklin,podkarpackie
170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²
Dom z garażem Ułazów
Ułazów,podkarpackie
199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²