Patrycja Koziatek

Patrycja Koziatek

Agent nieruchomości

Patrycja Koziatek

Agent nieruchomości

Biuro: EVESTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kleczkowska 30/32 lokal 2 Wrocław

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski

O mnie:

Z pasją działam w branży nieruchomości od kilku lat, jako doświadczony pośrednik, skutecznie łącząc ludzi z ich wymarzonymi przestrzeniami. Moje wyczucie handlu i potrzeba ciągłego rozwoju sprawiają, że zawsze jestem gotowa do nowych wyzwań ukończyłam także studia z coachingu w biznesie, co pozwala mi lepiej rozumieć potrzeby moich klientów. Uwielbiam budować trwałe relacje, opierając je na zaufaniu, uczciwości i profesjonalizmie.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Najważniejsza dla mnie jest relacja z klientem, długofalowość relacji to wg mnie przepis na sukces.

Zwiń

535 263...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

5

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Patrycja Koziatek
Patrycja Koziatek

535 263...

535 263 666

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

70 metrów W cenie kawalerki | ogród | pompa ciepła | osiedle rzędów Boguszyce / Spalice | 5 km od Oleśnicy Jeśli rozważasz zakup mieszkania we.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,88 m² 77,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 38.88 m2. Lokalizacja:gen. Józefa Haukego-Bosaka. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 636 m² 152,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Księgnicach k. Miękini - łącznie ponad 5600 m Oferujemy na sprzedaż cztery działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,82 m² 8 757,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 79.82 m2, z 3 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 360 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł124,26 m² 60,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szukasz domu, który nie jest kolejnym "standardowym wynajmem", ale prawdziwym, dopracowanym domem, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | Balkon | Plac Grunwaldzki | ul. Gdańska | od zaraz Wrocław Plac Grunwaldzki / ul. Gdańska Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji Wrocławia?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł113,50 m² 6 299,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniaki w Smardzowie już gotowe do odbioru! Dostępny ostatni dom! nowoczesne, przestronne i wykonane z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł127 m² 27 559,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Są we Wrocławiu adresy, które nie wymagają reklamy Sępolno to klasa sama w sobie. Jeśli szukasz domu, który łączy prestiż "miasta-ogrodu".

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,33 m² 11 983,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z potencjałem | balkon | Muchobór | ul. Żwirki i Wigury Wrocław Muchobór Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł124,26 m² 16 900,05 zł/m²