Oskar Maścienica
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne
- Znajomość języków obcych: angielski
- Rejon działania: zachodniopomorskie
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Szacowanie ceny nieruchomości
Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Przygotowanie wirtualnych wizyt
Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
30
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
732 623...
732 623 000
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna
Wisełka,zachodniopomorskie
499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa
Śliwin,zachodniopomorskie
1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego
Międzywodzie,zachodniopomorskie
1 200 000 zł50,46 m² 23 781,21 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Sobieradz
Sobieradz,zachodniopomorskie
3 000 000 zł15 087 m² 198,85 zł/m²
Mieszkanie z kominkiem
Wolin,zachodniopomorskie
225 000 zł35,87 m² 6 272,65 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Niechorze,zachodniopomorskie
485 000 zł28,22 m² 17 186,39 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Daglezji
Dziwnów,zachodniopomorskie
799 000 zł44,60 m² 17 914,80 zł/m²
Mieszkanie z aneksem Wrzosowo
Wrzosowo,zachodniopomorskie
295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²
Apartament z garażem
Pobierowo,zachodniopomorskie
550 000 zł38,17 m² 14 409,22 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daglezji
Dziwnów,zachodniopomorskie
690 000 zł45,13 m² 15 289,16 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Wrzosowo
Wrzosowo,zachodniopomorskie
549 000 zł1 889 m² 290,63 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Niechorze,zachodniopomorskie
589 000 zł38,64 m² 15 243,27 zł/m²
Dom z tarasem Kołobrzeg
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
1 499 000 zł205,60 m² 7 290,86 zł/m²
Mieszkanie z kominkiem, ul. Sosnowa
Świnoujście,zachodniopomorskie
679 000 zł66,50 m² 10 210,53 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Stuchowo
Stuchowo,zachodniopomorskie
85 500 zł950 m² 90 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z ogródkiem
Wrzosowo,zachodniopomorskie
393 600 zł37,40 m² 10 524,06 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Pobierowo,zachodniopomorskie
690 000 zł52 m² 13 269,23 zł/m²
Dom z garażem Wrzosowo
Wrzosowo,zachodniopomorskie
849 000 zł132 m² 6 431,82 zł/m²
Dom z garażem
Wisełka,zachodniopomorskie
1 800 000 zł325 m² 5 538,46 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Łojszyno
Łojszyno,zachodniopomorskie
667 875 zł5 343 m² 125 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrzosowo
Wrzosowo,zachodniopomorskie
436 602 zł47,80 m² 9 133,93 zł/m²
Dom z garażem
Dziwnów,zachodniopomorskie
2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²
Apartament z garażem
Niechorze,zachodniopomorskie
555 000 zł39,30 m² 14 122,14 zł/m²
Apartament z ogródkiem
Międzywodzie,zachodniopomorskie
1 107 000 zł42 m² 26 357,14 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Rewal,zachodniopomorskie
495 000 zł43,70 m² 11 327,23 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Klifowa
Niechorze,zachodniopomorskie
435 000 zł27,89 m² 15 596,99 zł/m²
Dom wolnostojący
Międzyzdroje,zachodniopomorskie
2 299 000 zł144 m² 15 965,28 zł/m²
Apartament umeblowany
Niechorze,zachodniopomorskie
399 000 zł27,02 m² 14 766,84 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Dziwnówek,zachodniopomorskie
695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²
Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szczecińska
Rewal,zachodniopomorskie
345 000 zł21,70 m² 15 898,62 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Jasiel
Jasiel,zachodniopomorskie
249 000 zł26 000 m² 9,58 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Międzyzdroje,zachodniopomorskie
599 000 zł60,32 m² 9 930,37 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Niechorze,zachodniopomorskie
585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²
Dom z garażem Jatki
Jatki,zachodniopomorskie
775 000 zł140 m² 5 535,71 zł/m²
Działka budowlana, ul. Leśna
Dziećmorowice,dolnośląskie
299 000 zł2 147 m² 139,26 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Zastań
Zastań,zachodniopomorskie
230 000 zł1 566 m² 146,87 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Pomorskich
Międzyzdroje,zachodniopomorskie
497 000 zł29,40 m² 16 904,76 zł/m²
Apartament z ogródkiem
Pogorzelica,zachodniopomorskie
469 000 zł27,30 m² 17 179,49 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Pyrzyce,zachodniopomorskie
249 000 zł1 479 m² 168,36 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem
Rewal,zachodniopomorskie
770 000 zł71,14 m² 10 823,73 zł/m²
- ...
- 1
- 2