Oliwia Zuterek

Profesjonalny Agent

Oliwia Zuterek

Agent nieruchomości

Oliwia Zuterek

Agent nieruchomości

Biuro: Piasecka Nieruchomości Katarzyna Piasecka
Mickiewicza 53 Kamień Pomorski

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

Zwiń

533 373...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

29

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Oliwia Zuterek
Oliwia Zuterek

533 373...

533 373 377

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

620 000 zł44,53 m² 13 923,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu komfortowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Rewal. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30,48 m² 13 451,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w centrum nadmorskiej miejscowości Dziwnów - 150 metrów od plaży i Przystani.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 700 m² 217,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę z rozprzestrzeniającym się widokiem na Zalew Kamieński z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1700 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł850 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy działki pod zabudowę o powierzchni około 900 m2, zlokalizowane w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Redliny,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł93,40 m² 3 800,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy przestronne i rozkładowe mieszkanie z piwnicami, pomieszczeniem gospodarczym, garażem oraz ogrodem z potencjałem i działką.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł803 m² 224,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy nieruchomość osobą poszukającym działki budowalnej z wydanymi już Warunkami Zabudowy pod budowę domu o powierzchni zabudowy 105.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł161 m² 7 447,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedstawiamy komfortowy dom z ogrodem i garażem położony w urokliwej miejscowości Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70,26 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 70,26 m2 położony 600 metrów od morza w nadmorskiej miejscowości Rewal. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł59,76 m² 3 848,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy mieszkanie znajdujące się w miejscowości Chynowo w gminie i na Wyspie Wolin. 50 m od Jeziora Koprowo 9,5 km do nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł861 m² 96,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę idealną pod budowę domu jednorodzinnego z wydanymi już Warunkami Zabudowę nad morzem o powierzchni 861 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł28,94 m² 15 998,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulny apartament położony zaledwie 150 metrów od plaży w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Dziwnów to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł78,57 m² 4 963,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 78,57 m2 na parterze z balkonem, pomieszczeniem przynależnym oraz ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł63 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy lokal mieszkalny położony przy głównej ulicy w centrum nadmorskiej miejscowości Dziwnów 400 metrów od zejścia na plaże. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Prezentujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m , zlokalizowany na Osiedlu Chopina w miejscowości Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

345 800 zł1 235 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy dwie działki budowlane z uzbrojeniem nad morzem, które objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł286,30 m² 8 732,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:720 m²

Przedstawiamy dom gościnny o powierzchni 286,30 m2 zlokalizowany 2,5 km od morza w miejscowości Pobierowo. Dojazd do nadmorskiej miejscowości jest.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 508 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1508 m2 znajdującą w miejscowości Gostyniec, powiat kamieński 6 km od morza oraz centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 000 zł160 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż przedstawiamy budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie grupowej zlokalizowany w miejscowości Kamień Pomorski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł97,79 m² 4 601,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Prezentujemy przestronny i duży lokal użytkowy w centrum miasta Kamień Pomorski o powierzchni 97,79 m2. Jest to dobra inwestycja biznesowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Redliny

Redliny,zachodniopomorskie

1 380 000 zł151,33 m² 9 119,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiamy energooszczędny, nowoczesny i doinwestowany dom parterowy z garażem dwustanowiskowym blisko morza położny w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł318 700 m² 3,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż przedstawiamy działkę rolną o powierzchni 31.8700 ha w miejscowości Golczewo. 1 km od stacji benzynowej i od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przedstawiamy dom mieszkalny z garażem nad morzem położony spokojnej nadmorskiej miejscowości Trzęsacz 500 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,50 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,50 m2 z pomieszczenie gospodarczym oraz ogródkiem znajdujące się w odległości 4 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł494 m² 506,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy działki z Warunkami Zabudowy nad morzem znajdujące się 600 metrów od plaży w Dziwnówku. Położone w terenie zurbanizowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

Prezentujemy całoroczny domek letniskowy o powierzchni 55 m2 zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 600 metrów od plaży. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Prezentujemy domek letniskowy do całorocznego użytkowania o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 900 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł950 m² 142,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane nad morzem o powierzchni od 900 m2 do 1330 m2 zlokalizowane w miejscowości Gostyniec.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 517 m² 78,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1517 m2 zlokalizowana w miejscowości Jarszewo - 3 km od Kamienia Pomorskiego, natomiast do.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 505 m² 96,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz atrakcyjnej i dużej działki pod budowę domu w spokojnym i zurbanizowanym terenie to oferta może cię zainteresować.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 590 m² 100,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy działkę o powierzchni 1590 m2 znajdującą się w miejscowości Wysoka Kamieńska. Miejscowość oddalona o 10 km od Golczewa.

Szczegóły ogłoszenia

201 100 zł2 011 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy działkę o powierzchni 2011 m2 położoną w miejscowości Buniewice na Wyspie Chrząszczewskiej. 5 km - do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

126 120 zł2 102 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działki budowlane o powierzchniach 1360 m2, 1643 m2 oraz 2102 m2 położone w miejscowości Dargobądz 6 km od Wolina, 10 minut jazdy (9.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

2 449 000 zł245 m² 9 995,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż przedstawiamy resort murowanych domków rekreacyjnych nad morzem w malowniczej miejscowości Rewal położonych zaledwie 450 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł55,32 m² 8 785,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy lokale mieszkalne do wykończenia usytuowane na Osiedlu Chopina w miejscowości Kamień Pomorski 6 km od morza. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł1 374 m² 263,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę nad morzem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, pensjonatową i usług komercyjnych we Wrzosowie. - 1300 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł97,79 m² 4 591,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy lokal do adaptacji o aktualnej powierzchni 97,79 m2 zlokalizowany w centrum miasta Kamień Pomorski. W otoczeniu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł147,75 m² 8 764,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż prezentujemy gotowy dom do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej wykończony wybudowany z najlepszych materiałów oraz wykończony na.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł1 420 m² 279,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę z Warunkami Zabudowy w malowniczej nadmorskiej miejscowości Rewal-Śliwin. Odległość od piaszczystej plaży wynosi 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane w centrum miasta Kamień Pomorski. W odległości 550 metrów znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56,40 m² 5 496,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie z własnościowym ogrodem zlokalizowanym 5,5 km od miasta i gminy Golczewo. - 15,5 km od miasta Kamień Pomorski -.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij