Natalia Łukasiewicz

Agent nieruchomości

Natalia Łukasiewicz

Agent nieruchomości

Biuro: ONYX HOME
Świętojańska 104A/3 Gdynia

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki
  • Rejon działania: Gdynia, Sopot, Gdańsk

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

Zwiń

721 934...

Kontakt

Natalia Łukasiewicz

721 934...

721 934 328

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

659 000 zł47,18 m² 13 967,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18 m2 + piwnica, zlokalizowane na parterze. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

436 600 zł2 183 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana - Przyjaźń, ul. Szczęśliwa, gm. Żukowo, powiat kartuski, blisko Trójmiasta. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114,34 m + 2,87 m komórka lokatorska. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. 1 aranżacja na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 007 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W sprzedaży działka w malowniczej kaszubskiej wsi Sulicice, w części miejscowości nazwanej Ameryką. Zaledwie 8 km od piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,10 m² 16 451,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 54,10 m + 1,68 m piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł53,10 m² 10 998,12 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe doskonale skomunikowane! Duża loggia! Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Skm 4 minuty pieszo. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

725 900 zł66 m² 10 998,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 + piwnica około 2 m2. Posiadające 2 poziomy. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij