Monika Szczyrba-Ziółkowska

Monika Szczyrba-Ziółkowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Monika Szczyrba-Ziółkowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: AKME Nieruchomości Monika Szczyrba-Ziółkowska
Opalińskiego 10 Katowice

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości komercyjne
  • Rejon działania: Śląsk
  • Licencja PFRN: 23628
  • Licencja PFRN: 28204

O mnie:

Praca na rynku nieruchomości jest moją pasją. Dlatego wszystkie czynności wykonuję z głębokim zaangażowaniem, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Zajmuje się pełną obsługą transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości , zarządzaniem nieruchomością oraz pośrednictwem kredytowym.

Zawsze mam czas dla każdego Klienta. Posiadam doświadczenie w obrocie nieruchomościami.(...)

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

533 474...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

22

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Monika Szczyrba-Ziółkowska
Monika Szczyrba-Ziółkowska

533 474...

533 474 102

533 474 102

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Świętochłowicach przy ulicy Polnej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 47,4 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z ładnym widokiem. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, właśnie wyremontowane i wyposażone w nowe meble kuchenne i pełny sprzęt agd mieszkanie na zaborzu/porembie w Zabrzu. Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Proponuje sprzedaż mieszkania do remontu w Bytomiu przy ul. Alei Legionów dwupokojowego o powierzchni 48m2, znajdującego się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł5 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania wynajęcie placu o powierzchni około 2000 tysięcy m2 - koszt 1 zł / m2 w Tarnowskich Górach.Obiekt ten jak również plac.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł39 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Proponuje sprzedaż mieszkania w Bytomiu przy ul. Głowackiego trzypokojowego / pokoje przejściowe/ o powierzchni 55m2,ogrzewanie kominkowe na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie Dąbrowa Górnicza, ul. Ludowa Mieszkanie położone na parterze - brak balkonu - miejskie ogrzewanie - 1 pokój + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²155 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponuję wynajęcie lokalu w nowo wybudowanym cztero-kondygnacyjnym Centrum Handlowym w Tarnowskich Górach. Lokale o pow.od155m2. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 135 m² 194,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 5135 m2 z wstępnym projektem podziału. kontakt w sprawie oferty   Oferta wysłana z systemu bck.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²120 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponuję wynajem lokalu o powierzchni 120 m2 do remontu w Mysłowicach. Koszt najmu 2800 zl brutto Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie położone z Zabrzu przy ulicy Grabowej 13. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowa Górnicza ul. Krasickiego - Gołonóg - kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi - z balkonem - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Nieruchomość gruntowa , zabudowana Budynkiem mieszkalny z sprzed II wojny światowe, zmodernizowany w latach 80-tych. Powierzchnia użytkowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13 726 350 zł30 503 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję sprzedaż terenu - działki o powierzchni 30.503 m2,Jest to bardzo dobre miejsce np: na centrum handlowe , hotel, zakłady produkcyjne, targi.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²229,53 m² 13 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe Do wynajęcia lokale biurowe z podziałem na pokoje biurowe Pomieszczenia o wysokim standardzie. Dostęp do biura.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł49,20 m² 3 841,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja na Stroszku. Tuż obok Dolomity Sportowa Dolina - centrum narciarsko-snowboardowe, centrum handlowe, M1, siłownia całodobowa,.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł56 m² 5 964,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie 3-4 lata temu (wymieniona instalacja elektryczna, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne, gładzie na ścianach, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuje wynajem lokalu w Tarnowskich Górach, powierzchnia użytkowa - 150m2, wysokość pomieszczeń - 3,15m; podział powierzchni: poczekalnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

160 734 zł602 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bytom-Miechowice Nickla Sprzedaż działek budowlanych(od 600 m2 - do 1057 m2). Teren jest podzielony, w planie tereny mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje Katowice, ul. Boya Żeleńskiego Mieszkanie o pow.46 m2 dwa pokoje, rozkład dwustronny Brak balkonu ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedarzy mieszkanie Bytom francuska Szybki dojazd do miast ościennych i centrum. Okna pcv, ogrzewanie z miasta, układ dwustronny, woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 161,55 m² 1 119,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:993 m²

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Rozbark w Bytomiu. Jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, a1, dk 94 co umożliwia szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij