Biuro: PASJA Nieruchomości Gdańsk
ul. Niepołomicka 19a/1 Gdańsk

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne
  • Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski
  • Licencja PFRN: 22586

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

503 040...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

10

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Monika Rusiecka
Monika Rusiecka

503 040...

503 040 553

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

680 000 zł54,12 m² 12 564,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ustawne mieszkanie dwupokojowe ulica aksamitna W śródmieściu Mieszkanie o powierzchni 54,12 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł39,50 m² 19 797,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe W bardzo wysokim standardzie umeblowane mieszkanie przy ulicy piekarniczej na morenie Prowizję biura opłaca strona Kupująca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne wyposażone mieszkanie przy ulicy grobla I na starówce opis nieruchomości: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 203 m² 98,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż malownicza działka W połęczynie niedaleko przywidza Działka usytuwana we wsi Połęczyno, niedaleko Przywidza i Egiertowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urządzone W wysokim standardzie mieszkanie 2- pokojowe blisko pętli tramwajowej przy alei havla opis nieruchomości: lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe W górnym sopocie, z okien widok na las Mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na 8 piętrze 10 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45,85 m² 15 681,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie przy ulicy ogarnej W pięknej kamienicy Mieszkanie o powierzchni 45,85 m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z 1955 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij