Biuro: Magic Nieruchomości
ul. Matejki 33/1 Toruń

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

799 050...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

50

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Milena Gręźlik
Milena Gręźlik

799 050...

799 050 718

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

309 000 zł131,71 m² 2 346,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej domem parterowym w stanie surowym otwartym - projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

94 900 zł1 494 m² 63,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Nowej Wsi , obręb Rudunki Lokalizacja - Nowa Wieś, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 089 m² 118,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Szembekowie. Lokalizacja - ul. Lawendowa, szembekowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,33 m² 7 956,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego, funkcjonalnego mieszkania w Brzozówce. Lokalizacja - Brzozówka, ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54,89 m² 6 285,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego znajdującego się kameralnej, zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 006 m² 49,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Wielkiej Łące. Lokalizacja - Wielka Łąka, gm. Kowalewo Pomorskie ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czarne

Czarne,kujawsko-pomorskie

275 000 zł1 500 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy nad kameralnym jeziorem w Czarnym. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

260 000 zł3 262 m² 79,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernych działek w Mierzynku Lokalizacja - Mierzynek, ul. Rolnicza , gm. Lubicz;.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 269 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - działki w Kaszczorku Lokalizacja - Toruń, kaszczorek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 606 m² 123,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Golubiu Dobrzyniu Lokalizacja - Golub Dobrzyń, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł312 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prawa do działki rod z domkiem i szklarniami. Lokalizacja - Toruń, rod Rudak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Lniana

Łysomice,kujawsko-pomorskie

234 740 zł1 067 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Łysomicach Lokalizacja - Łysomice, ulica Lniana ; centrum; -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 283 m² 140,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej w Rożno-Parcele Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Krokusowa; -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 361 m² 116,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

139 000 zł4 723 m² 29,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łążynie, gm. Zławieś Wielka. Lokalizacja - Łążyn , gm. Zławieś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Skwirynowo,kujawsko-pomorskie

389 000 zł7 655 m² 50,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości - pięknej dużej działki w enklawie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gostkowo,kujawsko-pomorskie

146 000 zł1 008 m² 144,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek z warunkami zabudowy w Gostkowie. Lokalizacja - Gostkowo , gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kopanino,kujawsko-pomorskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek 3000m2 każda w sąsiedztwie lasów , Kopanino. Lokalizacja: kopanino, bezpośrednio za Złotorią, z odległośćią 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smogorzewiec,kujawsko-pomorskie

990 000 zł20 600 m² 48,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Smogorzewcu o powierzchni 20600m2 oraz działce drogowej o powierzchni 198m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Straszewo

Straszewo,kujawsko-pomorskie

107 100 zł1 530 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Straszewie (gm. Koneck) o powierzchni 1530m2. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Toruń,kujawsko-pomorskie

149 000 zł32 099 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - terenu leśnego - pięknego lasu sosnowego, składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rogowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł3 428 m² 43,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy w Rogowie. Lokalizacja - Rogowo, gm. Lubicz ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Odolion,kujawsko-pomorskie

899 000 zł9 216 m² 97,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego terenu 0,9216 ha w Odolionie Lokalizacja - atrakcyjna lokalizacja - Odolion.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł28 500 m² 27,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego terenu 2,85 ha w Mierzynku Lokalizacja - Mierzynek, ul. Zacisze , gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 073 m² 69,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczych działek przy lesie w Stajenczynkach Lokalizacja - Stajenczynki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Złotoria,kujawsko-pomorskie

285 000 zł1 683 m² 169,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Złotorii. Spokojna okolica, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i nowej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Złotoria,kujawsko-pomorskie

300 000 zł1 826 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek w Złotorii. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Sprzedaż pojedynczo lub razem. Powierzchnia działek 1826 mkw, 2323 mkw oraz 2866.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

459 000 zł7 089 m² 64,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę z lasem zlokalizowaną w Grabowcu łącznej powierzchni 7089m2. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 546 m² 159,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Starym Toruniu , na pograniczu z Rozgartami. link do filmu:.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić przestronny, klimatyczny lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal ten znajduje się w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

199 000 zł3 006 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernej działki w miejscowości Borówno lokalizacja - Borówno, gm. Kowalewo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 475 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy w Zamku Bierzgłowskim. Lokalizacja - Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zębówiec,kujawsko-pomorskie

169 000 zł3 338 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy w Zębówcu. Lokalizacja - Zębówiec, gm.

Szczegóły ogłoszenia