Mikołaj Zagórski

Właściciel biura nieruchomości

Mikołaj Zagórski

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: Biuro Nieruchomości Trzecie Piętro
Kamińskiego 19/408 Bielsko-Biała

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny
  • Rejon działania: śląsk

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

573 180...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

51

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Mikołaj Zagórski

573 180...

573 180 647

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wysokim bloku mieszczącym się na os. Beskidzkim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł65 m² 10 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję do zakupu rozkładowy 3-pokojowy apartament na zamkniętym kameralnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Olszówka w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł91 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 4 -pokojowy dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Olszówka w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł280 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek wolnostojący dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym do własnej aranżacji. Wzniesiony na planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 437 zł63,05 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% i prowizji W ofercie również apartament dwupoziomowy z możliwością adaptacji na dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł30,77 m² 6 171,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie położone na parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie położone na drugi m piętrze w bloku mieszczącym się przy ul. Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł41,40 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na czwar t ym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 204 m² 306,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka sprzedana W trybie ofertowym. Właściciel zastrzega sobie prawo do kontaktu Z wybranymi oferentami. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 300 m² 253,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1300 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Janowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł720 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 720 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł1 037 m² 349,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1062 m2 położoną w Hałcnowie w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł52,60 m² 9 410,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartament na parterze z ogródkiem. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym mieszczącym się przy ul. Mireckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł45,52 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Słonecznym w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy 3-pokojowy, dwupoziomowy apartament na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim - ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

534 240 zł47,70 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze Apartamentowca przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie jeszcze inne lokale w metrażach 50-80m2 Oferuję do zakupu nowy wykończony 3-pokojowy apartament zlokalizowany w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł33,55 m² 8 047,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 1 -pokojowe mieszkanie położone os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pią ty m piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 736 zł54,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oferta ograniczona czasowo kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 448 zł39,63 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł92,62 m² 8 097,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do zakupu dwupak inwestycyjny zlokalizowany nieopodal ścisłego centrum Bielska-Białej przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 322 m² 378,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1322 m2 położoną w prestiżowej dzielnicy Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 207 m² 410,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1207 m2 położoną w prestiżowej dzielnicy Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł928 m² 129,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 928 m2 położoną w Bestwinie w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł64 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% , zostały ostatnie lokale, nie zwlekaj Apartamenty wisła view to kolejna inwestycja renomowanego dewelopera na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 863 zł38,37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również mieszkania 32-69m2 na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 233 m² 89,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działki o powierzchni łącznej 3233 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Pisarskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł56,30 m² 10 124,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Andrychowa. Mieszkanie zlokalizowane parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 733 m² 152,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1733 m2 położoną w Międzyrzeczu dolnym Działka.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 300 m² 276,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł52,60 m² 10 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartament na pierwszym piętrze. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 690 zł33,04 m² 11 855,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% oferta ograniczona czasowo W ofercie również mieszkania 32-69m2 na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł69,13 m² 8 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% , zostały ostatnie lokale, nie zwlekaj Apartamenty Dobrawy 44 o kolejna inwestycja renomowanego dewelopera na.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł823 m² 6 439,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży budynku usługowo-mieszkaniowego położonego w centrum Żywca. Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł54,83 m² 8 663,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 265 m² 387,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1265 m2 położoną w dzielnicy Mikuszowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij