Mateusz Geszczyński

Profesjonalny Agent

Mateusz Geszczyński

Agent nieruchomości

Mateusz Geszczyński

Agent nieruchomości

Biuro: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o.
ul. Marii Konopnickiej 60 Bydgoszcz

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, inwestycje w nieruchomości
  • Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski
  • Rejon działania: Kujawsko-Pomorskie

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

798 857...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

8

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Mateusz Geszczyński
Mateusz Geszczyński

798 857...

798 857 370

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Sucha

Sucha,kujawsko-pomorskie

370 000 zł3 041 m² 121,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z linią brzegową jeziora - miejscowość Sucha, bory Tucholskie. Własny pomost! Jezioro Suskie Wielkie Tylko u Nas Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł1 204 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Twoje miejsce spokoju w sercu natury | Tleń, bory Tucholskie Wyobraź sobie poranki z zapachem sosnowego lasu i ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35 m² 12 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:794 m²

Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy! Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł2 645 m² 128,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek w miejscowości tleń w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt:   Mateusz Geszczyński okazja cenowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 w miejscowości Czarże gmina Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

95 310 zł1 059 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie, 15 minut od bydgoszczy Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1059 m2 w miejscowości Czarże gmina Dąbrowa Chełmińska pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Dwór

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości, w pobliżu lasy, łąki - niesamowity klimat do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubocień

Lubocień,kujawsko-pomorskie

295 000 zł6 935 m² 42,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy - Bory Tucholskie Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w sercu Borów Tucholskich - w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł108 m² 3 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 584 m²

Rezerwacja! Dom z czerwonej cegły z dużą działką z pięknym parkiem w sercu Borów Tucholskich - idealny dla miłośników natury! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł17 892 m² 69,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż działka inwestycyjne, położona w Bydgoszczy ( w pobliżu ul. Nowotoruńskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miedzno

Miedzno,kujawsko-pomorskie

200 000 zł2 400 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Oferuję Państwu działkę, położonych w pięknej miejscowości w Borach Tucholskich wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

239 040 zł1 494 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tleń, bory Tucholskie Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Tleń, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tomkowo

Tomkowo,kujawsko-pomorskie

400 000 zł95 500 m² 4,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie wyjątkowe działki na sprzedaż - Tomkowo, gm. Wąpielsk Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki w miejscowości Tomkowo, gmina Wąpielsk,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł189 500 m² 100,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa wyspa na jeziorze siecino - cieszyno | 18,95 ha | 19 000 000 zł Jedyna taka oferta w Polsce! Na sprzedaż absolutnie unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

371 040 zł3 092 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   ostatnia parcela Z kompleksu działek W tleniu! Sprzedam działkę budowlaną/rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

325 200 zł1 626 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Tleń, bory Tucholskie Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w samym sercu Borów Tucholskich -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miedzno

Miedzno,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż - Miedzno, gm. Osie - serce Borów Tucholskich Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Miedzno,.

Szczegóły ogłoszenia

101 280 zł1 266 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński kompleks działek budowlanych W lesie, 15 minut od gniezna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1 266 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

75 000 zł941 m² 79,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w pięknej miejscowości wśród lasów! - działka płaska, idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł20 063 m² 32,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński idealna nieruchomość pod inwestycję! Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości, w pobliżu lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł966 m² 92,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Gzin, gm. Dąbrowa Chełmińska. Tylko U nas! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubocień

Lubocień,kujawsko-pomorskie

185 000 zł3 138 m² 58,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Wydane warunki zabudowy! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę w sercu Borów Tucholskich,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 819 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż działka inwestycyjna, położona w miejscowości Wąsosz bezpośrednio przy trasie S5.

Szczegóły ogłoszenia

7,20 zł/m²1 737 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ośrodek wypoczynkowy na wynajem - Tleń Zainwestuj w miejsce, które już zarabia. Oferujemy na wynajem w pełni funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 696 m² 235,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Hutna Wieś, gmina Dobrcz (pow. bydgoski) tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł720 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na kameralnym osiedlu - Zławieś Wielka (pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem) blisko wisły! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Drewniany dom w Borach Tucholskich! Na sprzedaż magiczne siedlisko w miejscowości Wętfie gmina Lniano pow. świecki. Miejscowość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Miedzno

Miedzno,kujawsko-pomorskie

590 000 zł119 m² 4 957,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w sercu Borów Tucholskich - jednego z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych regionów.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł16,25 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż na sprzedaż Bydgoszcz Błonie ul. Koszarowa! Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Koszarowej. Obiekt solidnie wykonany,.

Szczegóły ogłoszenia

75 060 zł834 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5 minut od jeziora Wierzbiczańskiego Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 834 m2 w miejscowości Wymysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

261 040 zł2 008 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-budowlana - tleń, bory Tucholskie ? Idealna pod usługi (sklep/restauracja) lub budowę domu! ? Lokalizacja: tleń - serce Borów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Siemczyno

Siemczyno,zachodniopomorskie

10 000 000 zł1 093 780 m² 9,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 109,378 ha położone w miejscowości Siemczyno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

93 405 zł1 437 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Szkocji w pięknej okolicy! Las! Rzeka! Na sprzedaż działka w Szkocji, gminie Szubin, w malowniczej okolicy blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł691 m² 1 736,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt:   Mateusz Geszczyński Zwrot inwestycji w 10 lat! Na sprzedaż imponująca kamienica o powierzchni 691 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł57 958 m² 81,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka z linią brzegową jeziora - Osiek nad Wisłą Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 57 958 m ,.

Szczegóły ogłoszenia