Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Martyna Wewiór

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Nieruchomości Vendo
Włodarska 15/3 Poznań

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: powiat poznański

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

796 801...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

27

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Martyna Wewiór
Martyna Wewiór

796 801...

796 801 150

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

425 000 zł29,93 m² 14 199,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż komfortową, wyposażoną kawalerkę w budynku z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł98,63 m² 8 618,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Palędziu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł65 m² 14 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 2017 r. przy ul. Wilczak,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,96 m² 13 533,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam kawalerkę w gotowym budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Dom z warsztatem na sprzedaż | narożna działka 651 m | Smochowice | 950 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam komfortowy pokój z prywatną łazienką i wspólną kuchnią dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

253 920 zł2 208 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2208m2 na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34,86 m² 12 908,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż nowiusieńką i całkowicie wyposażoną kawalerkę w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26,24 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia komfortową, wyposażoną kawalerkę, o pow. 26,24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²10 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej, czytelnej lokalizacji, w Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł79,40 m² 8 803,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł122,11 m² 10 072,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Idealna inwestycja z dużym potencjałem dochodu i wzrostem wartości! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,30 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! oferta zablokowana! oferta zablokowana! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

118 690 zł1 079 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż grunt budowlany (41/16) o powierzchni 1079m2 na nowym osiedlu w szybko.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam komfortowe, wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 na I p.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam lokal biurowy, na I piętrze willi miejskiej, przy ul. Włodarskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,63 m² 14 725,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,63 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia całkowicie wyposażony apartament o podwyższonym standardzie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41,64 m² 12 463,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, urokliwe mieszkanie w samym sercu Jeżyc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

44,12 zł/m²102 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia całkowicie wyposażone mieszkanie o podwyższonym standardzie, przy ul.