Marta Woźniczka
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkalne
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Zarządzanie nieruchomościami
Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.
-
Zarządzanie najmem
Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.
-
Przygotowanie wirtualnych wizyt
Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
15
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
602 101...
602 101 602
602 101 602
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
799 000 zł65,61 m² 12 178,02 zł/m²
670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta
Wrocław,dolnośląskie
6 000 zł50,50 m² 118,81 zł/m²
1 800 000 zł206,66 m² 8 709,96 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z ogródkiem, ul. Świdnicka
Wrocław,dolnośląskie
595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²
819 000 zł64,40 m² 12 717,39 zł/m²
Rynek pierwotny
665 614 zł70,81 m² 9 400 zł/m²
569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Główna
Wrocław,dolnośląskie
564 375 zł45,47 m² 12 412,03 zł/m²
667 776 zł71,04 m² 9 400 zł/m²
1 850 000 zł73,38 m² 25 211 zł/m²
660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Śliwice,dolnośląskie
369 000 zł1 100 m² 335 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki
Wrocław,dolnośląskie
759 489 zł33,59 m² 22 610,56 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzycka
Wrocław,dolnośląskie
2 999 000 zł203 m² 14 773,40 zł/m²
599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta
Wrocław,dolnośląskie
3 500 000 zł106 m² 33 019 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarna
Wrocław,dolnośląskie
1 200 000 zł60,64 m² 19 788,92 zł/m²
1 970 000 zł110 m² 17 909 zł/m²
Dom wolnostojący Makowice
Makowice,opolskie
1 880 000 zł201,10 m² 9 348,58 zł/m²
550 000 zł48,56 m² 11 326,19 zł/m²
569 900 zł46 m² 12 389,13 zł/m²
629 000 zł40,63 m² 15 481,17 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki
Wrocław,dolnośląskie
1 646 748 zł71,69 m² 22 970,40 zł/m²
Rynek pierwotny
Kawalerka dwupoziomowa, ul. Kościuszki
Wrocław,dolnośląskie
456 802 zł25,71 m² 17 767,50 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Główna
Wrocław,dolnośląskie
663 425 zł55,69 m² 11 912,82 zł/m²
668 716 zł71,14 m² 9 400 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Główna
Wrocław,dolnośląskie
828 835 zł69,66 m² 11 898,29 zł/m²
Rynek pierwotny
668 058 zł71,07 m² 9 400 zł/m²
3 500 000 zł185,40 m² 18 878 zł/m²
999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²
Rynek pierwotny
667 964 zł71,06 m² 9 400 zł/m²
1 099 000 zł220 m² 4 995 zł/m²
890 000 zł71 m² 12 535,21 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z ogródkiem, ul. Świdnicka
Wrocław,dolnośląskie
989 000 zł52,84 m² 18 716,88 zł/m²
999 000 zł52 m² 19 211,54 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki
Wrocław,dolnośląskie
770 232 zł42,08 m² 18 303,99 zł/m²