Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

Agent nieruchomości

Mariusz Grochowiec

Agent nieruchomości

Biuro: Hebda Nieruchomości
Urszulańska 4/2 Tarnów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Tarnów i okolice

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

Zwiń

608 800...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

146

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Mariusz Grochowiec
Mariusz Grochowiec

608 800...

608 800 125

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

433 500 zł7 225 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Łeg tarnowski - tylko 6000 zł /ar (do negocjacji). Jedyne 5 km od centrum miasta, tereny pod zabudowę mieszkaniową, działalność produkcyjno-usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku dwulokalowym w Zgłobicach! Lokal A - Pietro - Cena 369 000 zł Powierzchnia 62,82 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł146 m² 8 897,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Oferta na wyłącznośc biura! Prezentujemy niezwykle atrakcyjną i unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł166 m² 10 180,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, nowoczesnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł6 216 m² 107,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 6216 m , położoną w spokojnej i zielonej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

93,70 zł/m²27 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy w centrum Tarnowa - rejon ul. Targowej Lokal o powierzchni 27 m , usytuowany na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 39m2 zlokalizowany na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Krasińskiego w Tarnowie (rejon dh świt).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Inwestycja! Oferta sprzedaży nieruchomości w ścisłym centrum Tarnowa Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 700 m² 52,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 37 arów zlokalizowana w Lipinach gm. Dabrowa Tarnowska. Działka nie jest objęta mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł72 m² 4 138,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealna inwestycja w sercu Tarnowa! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 72,8 m (możliwość powiększenia o około 40 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²450 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni ok 440 m2 zlokalizowany w piwnicach kamienicy w pobliżu Rynku. Siedem sal rożnej wielkości, korytarz, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W ofercie biura dostępny na wynajem parter domu o powierzchni około 80 m2 zlokalizowany w Łęgu Tarnowskim. W skład nieruchomości wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

423 376 zł45 m² 9 408,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,04 m2 usytuowany na parterze budynku w zabudowie szeregowej na Piaskowce. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 120 m² 64,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Śmigno - 10 km od Tarnowa - Działka budowlana o powierzchni 31,20 ar. Wszystkie media w drodze przy działce. Bardzo spokojna okolica jedynie 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł240 m² 4 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizjii od kupujacego! W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Szczepanowicach gm. Pleśna. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł190 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Oferta bez prowizji od kupujacego! Lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Wola Rzędzińska, zaledwie 10 minut jazdy od centrum Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 908 m² 89,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w pobliżu Rynku w Tuchowie o powierzchni 19,08 ar. Wszystkie media w sąsiedztwie, dojazd do dzialki.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 50 m , idealnie przystosowany pod działalność kosmetyczną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany w dobrze utrzymanym budynku wielorodzinnym w Centrum Tarnowa przy ul. Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 987 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 59,87 arów zlokalizowana w miejscowości Błonie koło Zgłobic. Działka kształtem zbliżona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 130 m2 usytuowany na działce o pow. 5,5 ara zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł697 m² 258,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,97 ara znajdującą się w Centrum Tarnowa w rejonie ul. Obywatelskiej. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł2 001 m² 60,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,01 ara zlokalizowana w Dąbrówce Szczepanowskiej. Działka lekko pochylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

25,71 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w Radłowie Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 70,53 m , zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł80 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla małej rodziny zlokalizowany w ścisłym Centrum Ciężkowic. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 38 m , zlokalizowanego na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

140 280 zł1 002 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie nie jedna a cztery wyjątkowe działki budowlane, położone w malowniczej okolicy, wśród zieleni i niedaleko zbiorników.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 500 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Jodłowa w województwie podkarpackim. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

32,71 zł/m²107 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - biurowy-usługowy, pow.107 m2, wejście z ulicy, powierzchnia 107 m2. Ogrzewanie gazowe; piec 2 funkcyjny. Na podłogach kafelki. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni około 24 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł46 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2006 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo z 2006 roku, doskonała lokalizacja blisko centrum! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł70 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowa Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni około 70 m , usytuowany w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 zł/m²12 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem gabinet zlokalizowany w budynku usługowym w rejonie Burku o powierzchni około 12 m2 idealny pod gabinet itp. Lokal w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł2 340 m² 282,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie W naszym biurze! Atrakcyjna oferta inwestycyjna obejmująca nieruchomość komercyjną zlokalizowaną na działce o powierzchni 23 ary na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,42 m , usytuowany na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni 43,84 m , usytuowanego na parterze w budynku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 53 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera.

Szczegóły ogłoszenia

32,47 zł/m²77 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowany do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 77,38 m znajduje się na parterze budynku mieszkalnego przy ulicy Lwowskiej w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowanego na jednym.

Szczegóły ogłoszenia