Profesjonalny Agent
Mariusz Gaik
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości komercyjne, inwestycje w nieruchomości
- Znajomość języków obcych: angielski
- Rejon działania: Kielce, Jędrzejów, Starachowice, Włoszczowa, świętokrzyskie,
O mnie:
Agent nieruchomości do zadań specjalnych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. który już w czasach studenckich wyczuwał miętę do nieruchomości pisząc pracę mgr o podatku od nieruchomości. Uwielbiam zarówno sprzedaż jak i szkolenie nowych agentów jak skutecznie sprzedawać i budować własną markę i szacunek.
Co jest dla mnie ważne w pracy:
Praca z klientem i dla klienta jest dla mnie w tym zawodzie najwyższym priorytetem. Specjalizuje się w sprawnym i etycznym przeprowadzaniu skutecznych negocjacji bo kompromis i zadowolenie klientów to rzecz nadrzędna, która każdego dnia przynosi satysfakcję z poczucie spełnienia zawodowego.
W pracy cenię sobie dokładność, rzetelność i systematyczność w działaniu.
W czym jestem najlepszy:
Jak ryba w wodzie czuje się przy trudnych tematach sprzedażowych - takich nad którymi nie jeden agent już poległ w działaniu. Zgodnie ze słowami Juliusza Cezara "Veni vidi vici" czyli przybyłem, zobaczyłem zwyciężyłem staram się aby to hasło było zawsze ze mną od momentu pozysku nieruchomości, aż po transakcję i spisanie ostatnich protokołów.
Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Jako aktywny uczestnik stowarzyszenia Mieszkanicznik i WiWN ( Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości) staram się systematycznie poszerzać zasób wiedzy z tej dziedziny. Ogromną wiedzę techniczną z dziedziny budownictwa i planowania inwestycji zdobyłem pracując u jednego z deweloperów jako koordynator. Natomiast wiedzę i warsztat sprzedażowy zawdzięczam PZU i pracy na stanowisku Kierownika zespołu.
Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Klienci chwalą mnie głównie za profesjonalizm, szczerość, zaangażowanie i niekonwencjonalne podejście. Zawsze bez względu na wartość nieruchomości i mojej prowizji staram się dać z siebie 100% Dla mnie Mission Impossible nie istnieje myślę że klienci to czują i doceniaj.
Prywatnie:
Prywatnie cenię sobie prywatność :)
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
10
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
690 550...
690 550 273
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza
Kielce,świętokrzyskie
410 000 zł40,50 m² 10 123,46 zł/m²
Dom z garażem Podpolichno
Podpolichno,świętokrzyskie
1 250 000 zł137 m² 9 124,09 zł/m²
Mikrokawalerka, ul. Lecha
Kielce,świętokrzyskie
245 000 zł23,60 m² 10 381,36 zł/m²
Działka budowlana, ul. Miła
Wola Morawicka,świętokrzyskie
149 000 zł1 149 m² 129,68 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy
Kielce,świętokrzyskie
310 000 zł42,60 m² 7 277 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Słowackiego
Kielce,świętokrzyskie
639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²
Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka
Kielce,świętokrzyskie
239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Chełmce
Chełmce,świętokrzyskie
545 000 zł4 050 m² 134,57 zł/m²
Dom z garażem Gartatowice
Gartatowice,świętokrzyskie
140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²
Działka budowlana, ul. Kielecka
Mniów,świętokrzyskie
370 000 zł12 454 m² 29,71 zł/m²
Działka budowlana, ul. Ciekocka
Kielce,świętokrzyskie
7 000 000 zł9 842 m² 711,24 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Krakowska
Tokarnia,świętokrzyskie
3 900 000 zł35 137 m² 110,99 zł/m²
Działka przemysłowa Ruda Strawczyńska
Ruda Strawczyńska,świętokrzyskie
699 000 zł6 672 m² 104,77 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Piekoszów
Piekoszów,świętokrzyskie
4 100 000 zł40 600 m² 100,99 zł/m²
Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Sienkiewicza
Kielce,świętokrzyskie
27,50 zł/m²200 m² 5 500 zł
Działka komercyjna, ul. Kielecka
Bilcza,świętokrzyskie
365 000 zł903 m² 404,21 zł/m²
Dom z garażem Jedle
Jedle,świętokrzyskie
1 200 000 zł153,31 m² 7 827,28 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego
Kielce,świętokrzyskie
390 868 zł28,12 m² 13 900 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Ludynia
Ludynia,świętokrzyskie
686 400 zł15 600 m² 44 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Łódzka
Kielce,świętokrzyskie
2 999 000 zł2 006 m² 1 495,01 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Samsonów
Samsonów,świętokrzyskie
145 000 zł4 037 m² 35,92 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego
Kielce,świętokrzyskie
671 956 zł54,19 m² 12 400 zł/m²
Działka budowlana, ul. Laskowa
Kostomłoty Drugie,świętokrzyskie
700 000 zł6 449 m² 108,54 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Łączna
Łączna,świętokrzyskie
220 000 zł1 710 m² 128,65 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Łączna
Łączna,świętokrzyskie
920 000 zł10 200 m² 90,20 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Kranów
Kranów,świętokrzyskie
3 270 000 zł10 900 m² 300 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza
Kielce,świętokrzyskie
168 000 zł30 m² 5 600 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa
Kielce,świętokrzyskie
515 000 zł46 m² 11 195,65 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa
Zagrody,świętokrzyskie
330 000 zł3 155 m² 104,60 zł/m²
Dom z garażem, ul. Mazurska
Kielce,świętokrzyskie
850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Grochowa
Kielce,świętokrzyskie
4 200 000 zł4 002 m² 1 049,48 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Samsonów
Samsonów,świętokrzyskie
155 000 zł2 328 m² 66,58 zł/m²
Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Sienkiewicza
Kielce,świętokrzyskie
1 055 600 zł200 m² 5 278 zł/m²
Działka budowlana, ul. Pogodna
Bilcza,świętokrzyskie
1 600 000 zł6 400 m² 250 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego
Kielce,świętokrzyskie
548 480 zł42,85 m² 12 800 zł/m²
Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Nadnidziańska
Motkowice,świętokrzyskie
1 450 000 zł880 m² 1 647,73 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Makoszyn
Makoszyn,świętokrzyskie
195 000 zł4 700 m² 41,49 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Sitkówka
Chęciny,świętokrzyskie
310 000 zł5 056 m² 61,31 zł/m²
Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Branickiego
Chęciny,świętokrzyskie
7 900 000 zł1 583,13 m² 4 990,11 zł/m²
Dom z garażem, ul. Chodkiewicza
Kielce,świętokrzyskie
1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²
- ...
- 1
- 2