Biuro: Północ Białystok
ul. Malmeda Icchoka 9/1 Białystok

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Rejon działania: Białystok, województwo podlaske
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 20920

O mnie:

Jestem pośrednikiem nieruchomości z licencją zawodową, która umożliwia mi pełne zaangażowanie w procesie sprzedaży i zakupu nieruchomości. Moje doświadczenie w tej branży sięga 2011 roku, co oznacza, że mam za sobą wiele lat skutecznej pracy na rynku nieruchomości.

Przez te lata zdobyłem zaufanie wielu klientów, którzy byli nie tylko zadowoleni z moich usług, ale także polecali mnie swoim znajomym i rodzinie.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Dla mnie jako pośrednika nieruchomości kluczowe jest budowanie zaufania z klientami poprzez uczciwość, profesjonalizm i empatię. Świadczenie kompleksowej obsługi, słuchanie ich potrzeb oraz skuteczne dopasowanie ofert to podstawa sukcesu w tej pracy.

W czym jestem najlepszy:

Moja umiejętność nawiązywania relacji z klientami i zrozumienia ich potrzeb pozwala mi skutecznie dopasowywać oferty do oczekiwań. Dzięki dogłębnym analizom rynku potrafię znaleźć idealne propozycje, oszczędzając czas i wysiłek klientów. Moje umiejętności negocjacyjne pozwalają osiągnąć najlepsze warunki transakcji dla obu stron.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

- Doświadczeniem od 2011 r

• Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

509 532...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

18

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Marcin Niemyjski
Marcin Niemyjski

509 532...

509 532 987

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

215 400 zł718 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek w Ignatkach, ul. Przemysłowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Ignatkach przy ulicy Przemysłowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Halickie, gmina Zabłudów, na działce o powierzchni 271.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,40 m² 7 623,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,4 m w Białymstoku na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej, położone na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

96 070 zł1 478 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działki zlokalizowane we wsi Łaźnisko, gminie Szudziałowo. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,60 m² 9 241,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m , położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ignatki, ul. Przemysłowa | Grunt 5000 m2 | Podział na 6 działek | Media | Teren wykarczowany. Prezentujemy grunt inwestycyjny o powierzchni ok. 5000.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 031 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych brańsk, ul. Tadeusza kościuszki Na sprzedaż oferuję kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 003 m² 32,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu unikalną możliwość nabycia 6 działek rolnych o powierzchni 3003 m2 każda, położonych w malowniczej wsi Mieleszki Kolona,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł43,50 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m w Białymstoku, w ścisłym Centrum przy ul. Jerzego Waszyngtona 36. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł392 m² 4 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pogorzelce, na skraju Puszczy Białowieskiej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53 m² 12 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem Warszawska 64a, 53 m , blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł628 m² 41,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 345 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni 628 m z możliwością wynajęcia dodatkowej klimatyzowanej powierzchni biurowej o wielkości 125.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł76 m² 5 118,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż w Nowosadach o powierzchni 76 m , składający się z 3 pokoi, położony na działce 2002 m z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł243 m² 3 292,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, zlokalizowaną w miejscowości Mońki, przy ulicy pck 12. Oferta skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 134 zł57,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 729 zł62,23 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 300 zł108,83 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 311 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1311 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,26 m² 15 598,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,26 m w Centrum Białegostoku przy ul. Czystej, z balkonem 3,5 m i nowym wykończeniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek budowlanych. Lokalizacja: folwarki Tylwickie, gmina Zabłudów Przedmiot sprzedaży: cztery działki budowlane o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 300 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa posiadłość na wzniesieniu w Jurowcach 1,13 ha Idealne pod Rezydencję lub Inwestycję! Zapraszamy do odkrycia unikalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Studia, biura lub Usług Lokalizacja: białystok, ścisłe Centrum, ul. Kilińskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 887 zł79,86 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 260 zł55,56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł35,29 m² 8 982,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 35,29 m w Białymstoku, centrum przy al. Piłsudskiego, 1 pokój z balkonem i widokiem z 5 piętra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53,52 m² 12 144,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy lokal z witryną przy ul. Nowy Świat w Białymstoku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł28,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5/1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 137 m²

Atrakcyjna nieruchomość w Kurianach z potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym. Lokalizacja: kuriany, gmina Zabłudów (cicha i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,49 m² 5 394,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,49 m z loggią i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Lokal jest rozkładowy wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 012 m² 223,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2012 m2 w miejscowości Czyżew Złote Jabłko. Działka o powierzchni 2021 m2. Wymiary: 23x 81.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł7 985 m² 41,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Dobrzyniewo Kościelne, należącej do gminy Dobrzyniewo Duże, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 530 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki budowlanej: lokalizacja: dąbrowa Białostocka Powierzchnia: 1 530 m Przeznaczenie w mpzp: 7mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 286 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Ignatkach o powierzchni 1286 m z wydanym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu jednorodzinnego o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Yoga Shala, centrum Wellness lub Biura. Lokalizacja: białystok, ścisłe Centrum, ul.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł228 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 1988 roku, położony w cichej i prestiżowej dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł17,10 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 17,1 m na osiedlu Białostoczek. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17,1 m , położone na 11. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł169 m² 1 124,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

Przedstawiamy unikalną ofertę nieruchomości położonej na malowniczej działce o powierzchni 964 m , zlokalizowanej przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł50,93 m² 12 919,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022