Małgorzata Król

Małgorzata Król

Właściciel biura nieruchomości

Małgorzata Król

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: Król Nieruchomości
Ozimska 42 Opole

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

600 231...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Małgorzata Król
Małgorzata Król

600 231...

600 231 869

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każde wnętrze musi udawać gotowe. Czasem warto zacząć od przestrzeni, która pozwala zdecydować samodzielnie. 63 m na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Zaodrzu ma w sobie coś, co trudno uchwycić w specyfikacji technicznej spokój niskiego bloku - wokół zieleni, który nie ginie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 255 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z Duszą 1 Hektar Twojej Przestrzeni Między Naturą a Cywilizacją. Poznowice | 10 km od Strzelec Opolskich | 12 km od Gogolina | 10 255.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł194 m² 4 587,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Król Nieruchomości zaprasza do Tarnowa Grodkowskiego. W tej kameralnej miejscowości mamy do sprzedania uroczy dom jednorodzinny. Dom stoi się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Biała,opolskie

1 450 000 zł9 274 m² 156,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny, w pełni uzbrojony teren inwestycyjny o powierzchni 9 274 m , położony w miejscowości Biała w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł49,17 m² 10 982,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego budynku w centrum Opola. Lokal ma układ rozkładowy i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł122,92 m² 5 035,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania zlokalizowanego w Dobrzeniu Wielkim. Powierzchnia użytkowa lokalu stanowi 122,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł140 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Kazimierz, to urocza wieś położona w Dolinie Górnej Straduni. W Kazimierzu życie płynie spokojniej, bo z dala od głośnych, okrytych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł342 m² 1 897,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w sercu Popielowa. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł104 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Kąty Opolskie cisza, przestrzeń i prawdziwy oddech od miasta. Właśnie tutaj, w urokliwej i spokojnej części Gminy Tarnów Opolski, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł61,99 m² 10 404,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,99 m , położone na 7. piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Batalionu "zośka". Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 159 m² 111,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1159 m , położoną na uboczu spokojnej i malowniczej miejscowości Kup.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł200 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Dom W grudzicach miejsce, które nie przypadkowo zwolniło tempo Są domy, które kupuje się oczami. A są też takie, które po prostu się czuje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 653 m² 75,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości Pokój w sąsiedztwie Ogrodu Książęcego. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kodrąb, powiat radomszczański, woj. łódzkie. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 271 m² 397,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla Dewelopera! Działka z pozwoleniem na budowę 20 mieszkań (w 5 budynkach 4 lokalowych) o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,38 m² 10 555,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu. Lokal usytułowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł15 003 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Niniejszym przedstawiam Państwu działkę położoną w miejscowości Kały (gmina Murów). Działka o powierzchni 1,5003 ha, ma kształt kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

570 600 zł2 650 m² 215,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o areale 2650 m2 położonej w Opolu - Wróblin. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 280 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z dopuszczeniem usług drobnych w parterze budynku mieszkalnego stanowi kolejną ciekawą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45,74 m² 10 253,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pasieka to nie tylko adres, ale sposób życia. Wyspa położona kilka minut spacerem od opolskiego rynku, a jednocześnie wyraźnie od niego oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij