Małgorzata Krajewska

Małgorzata Krajewska

Agent nieruchomości

Małgorzata Krajewska

Agent nieruchomości

Biuro: PL Nieruchomości
Warszawska 19 Milanówek

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski
  • Rejon działania: powiat Grodziski

O mnie:

Posiadam doświadczenie w sprzedaży nieruchomości deweloperskich jak i nieruchomości premium

zapraszam do współpracy

Co jest dla mnie ważne w pracy:

uczciwość,sumienność,profesjonalizm w podejściu do potrzeb klientów

W czym jestem najlepsza:

w indywidualnym podejściu do klienta i jego potrzeb

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

12 lat w obrocie nieruchomościach ,bankowości i ubezpieczeniach

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

pozytywne podejście do życia,dobre relacje,wytrwałość

Prywatnie:

Lubię podróże małe i duże,wystawy,wernisaże,

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

518 079...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

11

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Małgorzata Krajewska
Małgorzata Krajewska

518 079...

518 079 586

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 112 500 zł89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w willi w centrum! Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 182 m² 912,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna kształtna działka 48 x42 m przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

1 096 500 zł3 717 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z lasem! Unikalna działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy! Działka zlokalizowała wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 405 750 zł21 623 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

D o sprzedania działka w Książenicach o powierzchni prawie 2,1623 ha. Działka w kształcie prostokąta , krótszym bokiem przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł31,69 m² 14 484,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł2 751 m² 653,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania niezabudowana działka budowlana o powierzchni 2751 m2 położona w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 045 m² 947,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w parkowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Strefa II z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł125,30 m² 9 497,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek wykończony! Potrzebujesz budynku do którego możesz się wprowadzić bez konieczności prowadzenia prac wykończeniowych ? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł163,80 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni! Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej (.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł187,30 m² 5 872,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od wkd Kazimierówka, działka 1047 m2, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł168 m² 8 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Do sprzedania lokal w budynku dwu lokalowym w Granicy nieopodal Pruszkowa! Kameralna inwestycja otoczona zielenią. Blisko do wkd zaledwie 1200.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w centrum Milanówka! Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum. Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 765 m² 209,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kształtna działka na pograniczu Chrzanowa i Milanówka! Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,80 m² 12 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Duże 4-pokojowe mieszkanie o pow 67,8 m z balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym! Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

629 235 zł46,61 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 506 m² 217,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zainwestuj na terenie Milanówka - 30 km od centrum Warszawy! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5506 m2 o wymiarach 24 x 240 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł54,54 m² 15 548,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł163,80 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Milanówku o pow.2500 m2 o wymiarach ok. 39 x 60 m Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 220 m² 475,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna leśna działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Jeśli szukasz ciszy i zieleni ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 800 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w Parkowym Milanówku objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł119 m² 7 145,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego. Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Brwinów,mazowieckie

2 600 000 zł630 m² 4 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Nieruchomość usługowo-produkcyjna o powierzchni 630 m2 na działce 1696 m2. W skład nieruchomości wchodzi zakład produkcyjny z halą 300.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł310 m² 7 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 078 m²

Wygodny ,przestronny dom pełen światła. Dom budowany dla siebie umiejscowiony przy cichej ulicy. Pogranicze Milanówka i Grodziska Maz. pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 500 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 718 m²

Zabudowę nieruchomości stanowią 3 obiekty-hale produkcyjno -magazynowe z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej pow użytkowej 1500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125,30 m² 7 972,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja! Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy! Blisko do wkd oraz autobusu. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do sprzedania willa Bojanówka usytuowana w samym centrum Milanówka. Nieruchomość pod opieką konserwatora zabytków co daje możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł302 m² 2 814,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp -teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o maksymalnej wysokości 5 kondygnacji naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł39 300 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana położona w Radoniach granicząca z rzeką Mrowną. Nieruchomość położona bezpośrednio przy asfalcie. Objęta Planem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł119 m² 7 145,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł311 m² 8 520,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Do sprzedania wygodny i zadbany dom w Podkowie Leśnej! Parter: salon, kuchnia, gabinet, wc, wiatrołap Piętro: 3 sypialnie, łazienka Piwnica :.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł4 794 m² 511,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w południowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę Mieszkaniowo-usługową. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 425 m² 490,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka w Książenicach! Jeśli chcesz szybko zacząć budowę ta oferta jest dla Ciebie! Działka z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 190 m² 954,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka o powierzchni 4190m2! Doskonała lokalizacja pod działalność usługowo handlową. Teren objęty mpzp,media miejskie Na działce dom.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł5 500 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora lub Developera. Nieruchomość w skład której wchodzi 8 działek przeznaczonych pod inwestycję deweloperską przewidującą budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w centrum Brwinowa! Salon z kuchnią, 3 sypialnie,duża łazienka, osobne wc (klimatyzacja,balkon ). Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł125,30 m² 7 182,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy! Blisko do wkd oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu