Magdalena Ochabska-Lechwar

Agent nieruchomości

Magdalena Ochabska-Lechwar

Agent nieruchomości

Biuro: Keller Williams
Bednarska 6 Poznań

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Bytom, Katowice, Chorzów, Gliwice

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

663 666...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

7

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Magdalena Ochabska-Lechwar

663 666...

663 666 206

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

899 000 zł143 m² 6 286,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Nowoczesny dom przy Parku Fazaniec o powierzchni 143 m położony na działce 622m2. przy ul. Bażantowej. To dom dla wymagającego klienta, który.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł1 918 m² 3 127,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaz gotowiec inwestycyjny! Budynek Biurowo - Magazynowy na Sprzedaż, w sąsiedztwie, którego powstaje jedna z największych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł390 m² 3 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w centrum Bielska-Białej, a jednocześnie w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł213,14 m² 5 864,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych domów wolnostojących o nowoczesnej bryle, zlokalizowanych w malowniczej Lipowej , zaledwie 30 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł43 062 m² 67,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej Zawoi Wełcza, w jednym z najpiękniejszych zakątków polskich gór. ?.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

18 800 000 zł2 700 m² 6 962,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowym - Sosnowiec Na sprzedaż nowoczesna i w pełni funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sercu Brynowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania od uznanego dewelopera, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 642 m² 230,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Z widokiem na góry Bielsko-Biała - ul. Jasna Rola 379 000 zł | ? 1642 m Marzysz o domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł165,10 m² 6 602,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji w Mazańcowicach k. Bielska-Białej Oferujemy elegancki, przestronny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 423 m² 139,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W malowniczej miejscowości Lipowa czeka wyjątkowa działka o powierzchni 1423m2, która łączy w sobie bliskość natury i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 507 500 zł10 030 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 3 działki gruntowe w Bielsku-Białej, hałcnów przy ul Pod Kasztanem. Możliwość nabycia całego terenu, lub pojedynczych działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł359,33 m² 6 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować ekologiczny, inteligentny dom z basenem z widokiem na góry. Nieruchomość znajduje się w Beskiedzie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 152 m² 230,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Bielsku-Białej w dzielnicy Hałcnów na ul. Księżycowej (nr 3 na zdjęciu) 1152m za 265 000zł Działka idealna pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł2 000 m² 294,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz przepieknie polozona, widokowa działka budowlana 1. **lokalizacja:** - Działka położona na malowniczej górze Barutka. - przepiękny, niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł213,14 m² 5 864,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Osiek,małopolskie

1 190 000 zł276 m² 4 311,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ten dom jest idealny dla rodzin szukających spokoju, komfortu i bliskości natury.! dom zostal zarezerwowany! Nowoczesny dom z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

22 150 000 zł443 m² 50 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt premium w sercu warszawskiej Pragi Na sprzedaż odrestaurowany obiekt klasy premium, zlokalizowany w samym sercu warszawskiej Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł350 m² 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego domu z 1890 roku, usytuowanego w samym sercu urokliwej miejscowości Międzyrzecze Górne! To niepowtarzalna okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł117 m² 17,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 4-pokojowe mieszkanie. Układ I wyposażenie: - jasny, przestrzenny salon z kompletem wypoczynkowym, stolikiem kawowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29,21 m² 58,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone przy ul. Polarnej w dzielnicy Piotrowice-Ochojec. Lokal jest świeżo po.