Magdalena Niebrzegowska

Magdalena Niebrzegowska

Agent nieruchomości

Magdalena Niebrzegowska

Agent nieruchomości

Biuro: Properton Nieruchomości
Sulejkowska 16 lok. 2 Warszawa

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: Warszawa, Mińsk Mazowiecki

O mnie:

Jako doradca do spraw nieruchomości z pasją wspieram moich klientów w realizacji ich marzeń o idealnym miejscu do życia. Stawiam na pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i rzetelną obsługę, dzięki czemu buduję relacje oparte na zaufaniu.

Posiadam szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości oraz doświadczenie w skutecznych negocjacjach, co pozwala mi dostosowywać oferty do potrzeb każdego klienta.(...)

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

Zwiń

518 098...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

15

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Magdalena Niebrzegowska
Magdalena Niebrzegowska

518 098...

518 098 988

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł71,40 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Prezentuję Państwu atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Warszawskiej 250/103. Powierzchnia 71,40 m2 II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,18 m² 11 233,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Błonie 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł67,70 m² 19 940,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę wyjątkowego mieszkania z ogródkiem w prestiżowej części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,20 m² 5 177,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2m2 położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku przy ulicy Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66,80 m² 10 778,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,80 m w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sosnkowskiego 28. Budynek zadbany, z estetyczną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł83,60 m² 9 844,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,60 m w Mińsku Mazowieckim na ul. Cichej 1 To propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł62,03 m² 4 497,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 272 m²

Sprzedam dom z dużą działką 2272m2 Mienia, gmina Cegłów Na sprzedaż dom o powierzchni 62,03 m , położony w miejscowości Mienia,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł65 m² 10 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Mińsku Mazowieckim na ul. 1plm Mieszkanie o powierzchni 65m2 usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł63,37 m² 8 347,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż! Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 250/89 Powierzchnia 63,37m2 III piętro 3 pokoje Balkon - 5 m2 Piwnica - 3 m2 opis mieszkania: na.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł75 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Prezentuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Mińsku Mazowieckim na ul. Warszawskiej 106a. Mieszkanie o powierzchni 75m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł108,48 m² 640 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, przestronnego bliźniaka położonego w miejscowości Brzóze 1 km od Mińska. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł131,60 m² 8 282,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej 131,60 m , przy ulicy Batalionów Chłopskich.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij