Magdalena Łuc

Magdalena Łuc

Właściciel biura nieruchomości

Magdalena Łuc

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: Firma Łuc
Dzieci Wrzesińskich 8 Gorzów Wielkopolski

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski, włoski
  • Rejon działania: powiat gorzowski
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 11465

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Podstawą dobrej współpracy z Klientem jest zaufanie. Darząc się wzajemnym zaufaniem, dopniemy celu. Zarówno sprzedamy/wynajmiemy korzystnie nieruchomość jak i znajdziemy to, czego Klient poszukuje.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

781 665...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

22

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Magdalena Łuc
Magdalena Łuc

781 665...

781 665 454

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i o niezwykłym charakterze mieszkanie dwupoziomowe, położone na Osiedlu Sady, przy ul. Siedzikówny Inki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki położone w Łośnie, przy ul. Wrzosowej. Dojazd droga utwardzoną. Urokliwa okolica. Działki o pow. 1200 m2 każda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 899 zł35,79 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez prowizji dla Kupującego! Na obszarze 3 hektarów powstaje nowoczesne, komfortowe i pełne zieleni osiedle Sady. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

371 412 zł34,39 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34,39 m2, położone na drugim piętrze w nowym bloku, na os. Sady.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł30,79 m² 11 204,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni użytkowej 30,78 m2, położona na drugim piętrze w nowym bloku, na os. Sady w Słubicach. Os.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 029 m² 96,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1029 m2 położona w miejscowości Witnica przy ul. Zielnej, odnodze ul. Cmentarnej. Dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł148,29 m² 5 732,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Gorzowie Wlkp. obręb Chwalęcice Dolne. Dostępna jest już tylko prawa część.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł40 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! Uwaga! Pawilon można nabyć za kwotę 40 tyś. zł bez wyposażenia! Na sprzedaż pawilon handlowy o powierzchni 40m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

21,67 zł/m²60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy W ścisłym centrum W kamienicy Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 60m2 umiejscowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż działka o przeznaczeniu letniskowym, położona w miejscowości Okunie, w powiecie myśliborskim, gmina Barlinek. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł962,80 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 587 m²

Na wynajem hala o charakterze magazynowo usługowym, położona w dobrej lokalizacji w Gorzowie, przy ul. Piłkarskiej. Łatwy dostęp do S3,.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 000 zł40 650 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek inwestycyjnych położonych w Skwierzynie 3, przy ul. Wiśniowej i Czereśniowej, niedaleko zjazdu z S3.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 763 m² 90,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o pow. 1763 m2, w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Dojazd do działek zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł15 641 m² 223,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w centrum Baczyny, gminie Lubiszyn. Dojazd drogą asfaltową. W niedalekiej odległości sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł1 013 m² 230,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bezpośrednia - bez kosztów biura Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w Bogdańcu przy ul. Różanej o pow. 1013 m2. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł10 594 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w gminie Deszczno, obręb os. Poznańskie, przy ul. Iglastej/morelowej, o pow. 1,0594 ha. Doskonały dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 264 m² 89,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Gliniku przy ul. Ptasiej. Urokliwy teren z doskonałym dojazdem z Gorzowa Wlkp. drogą asfaltową, ostatnie 50.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł133,47 m² 5 169,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy, położony w Janczewie przy ul. Owocowej. Cena do negocjacji! Nieruchomość z doskonałym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł975 m² 56,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o pow. 975 m2 każda, położone w miejscowości Ludzisławice u podnóża Puszczy Noteckiej w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

139 600 zł1 396 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kilka działek położonych w Czechowie, gmina Santok. Dojazd drogą utwardzoną, z Wawrowa w kierunku Czechowa, za stadionem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 503 m² 665,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż działka, o pow. 1503 m2, położona w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chopina, przeznaczona w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

146 560 zł1 832 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Jeżykach, gmina Bogdaniec, 10 km z centrum Gorzowa Wlkp. Dla osób ceniących ciszę i spokój. Wielkość działek.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł169 m² 5 739,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolno stojący, położony w Gorzowie Wlkp. na Wieprzycach. Nieruchomość o niewątpliwym uroku i charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchniach od 11 - 15 arów, położone u podnóża lasu w Motylewie, gmina Bogdaniec. Doskonały dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 100 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położone działki w Wojcieszycach. Szybki dojazd z Gorzowa. Liczne tereny spacerowe wśród pól i jezior! Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł263 m² 2 471,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana poniemieckimi zabudowaniami - budynkiem mieszkalnym połączonym z w budynkiem o funkcji gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł91,76 m² 5 394,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy, położony w kamienicy w Śródmieściu. Witryny wychodzą na ulicę. Wejście bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł789 m² 253,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 789 m2, położona na Osiedlu Północnym w Słubicach, na wyjeździe na Kostrzyn. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł498 m² 88,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Murzynowie, gmina Skwierzyna. Powierzchnia działki 498 m2. Wymiary 27,5x18 m. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł39 100 m² 40,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 3,91 ha, z wydanymi warunkami zabudowy na 32 domy jednorodzinne, położona u podnóża lasu w Bogdańcu,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona pod lasem, w Dziersławicach, w gminie Deszczno. W okolicy zabudowania domów jednorodzinnych oraz stadnina.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł691 m² 4 623,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferta bezpośrednia - bez kosztów wynagrodzenia biura Na sprzedaż wyjątkowa oferta - nietuzinkowy budynek mieszkalno-usługowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

19,98 zł/m²700,75 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum miasta, położony na parterze budynku usługowego. Lokal o powierzchni 700 m2, z mozliwością zwiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka położona w Chwalęcicach, przy ul. Łąkowej. Dojazd drogą utwardzoną, a na ostatnim kawału drogą gruntową (30.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 352 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 23,5 ara położona w obrębie Wieprzyce gm. Bogdaniec, niedaleko zjazdu z S3. Dojazd z Gorzowa bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 050 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o pow. 10,5 ara każda, położone w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Działki z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

557 322 zł64,06 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc oraz dodatkowych kosztów obsługi biura! Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 236 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o pow. 1236 m2 położona w Rybakowie niedaleko jeziora. Okolica niezwykle urokliwa, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:947 m²

Na sprzedaż 1/2 domu położonego w Racławiu, gminie Bogdaniec. o pow. użytkowej 102 m2, położony na działce o pow. ok. 9,5 ara. Racław.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij