Magda Skrzypczak

Profesjonalny Agent

Magda Skrzypczak

Właściciel biura nieruchomości

Magda Skrzypczak

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: M-8 NIERUCHOMOŚCI
gen. J. Bema Gdynia

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny
  • Znajomość języków obcych: niemiecki
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 6652
  • Członek w organizacji: Pomorskie SPON

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

503 140...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

23

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Magda Skrzypczak
Magda Skrzypczak

503 140...

503 140 468

503 140 468

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

549 000 zł60,80 m² 9 029,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,80 m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Szafranowej na trzecim piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł92,40 m² 12 283,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartament 4 pokoje, 92,4 m2+ 4,80 m2 piwnica, w kw 97m2, cadena Park Gdynia , balkon, garaż, blisko lasu! Na sprzedaż komfortowy, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,80 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60,98 m² 24 434,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji - nowe kolibki 800 m od morza Apartament położony w prestiżowej inwestycji Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł3 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z szerokim przeznaczeniem - mieszkaniówka + usługi + hotel + medycyna. Na sprzedaż atrakcyjna działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,80 m² 9 029,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

41,73 zł/m²83,87 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy / mieszkanie na wynajem - centrum Gdynia; czynsz najmu w wysokości 3500 zł uwzględnia możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,80 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46,80 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2 -pokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Jasień osiedle Lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51,90 m² 9 537,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,90 m2 z przynależną piwnicą 5m2 ( w cenie mieszkania ) , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowy apartament z widokiem na Zatokę - Gdynia Pogórze, pogórze osiedle Beauforta. Do wynajęcia nowoczesny, kompletnie nowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Gdynia Pustki Cisowskie ul. Borowikowa, 2 pokoje 1900 zł + 600 zł latem /900zł zimą Mieszkanie słoneczne z duży balkon. Bardzo dobra lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni - Kamienna Góra | ogród | kamienica z 1935 r. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79,8 m2, położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1935 r., w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij