Maciej Więzowski

Profesjonalny Agent

Maciej Więzowski

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Maciej Więzowski

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: MW Biuro Nieruchomości
ul. Elizy Orzeszkowej 2 Inowrocław

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki
  • Licencja PFRN: 30267
  • Członek w organizacji: SPON Pomorza i Kujaw

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

600 610...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

63

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Maciej Więzowski
Maciej Więzowski

600 610...

600 610 723

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

279 000 zł47,87 m² 5 828,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61,87 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61,87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł47,87 m² 5 013,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,67 m² 5 813,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,67 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż bezpośrednia! Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość inwestycyjna po byłej Hucie Szkła Irena, zlokalizowana w Inowrocławiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł84,40 m² 6 504,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

MW Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,4 m , położone w Inowrocławiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²50 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

MW Biuro Nieruchomości Prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m , położony przy ul. św. Ducha 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł2 394 m² 1 232,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 431 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu interesującą ofertę inwestycyjną nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z budynkami biurowymi.

Szczegóły ogłoszenia

91 701 zł1 329 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną o pow. 1329m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Topola

Topola,kujawsko-pomorskie

439 000 zł128,59 m² 3 413,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Topola, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł743 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 743 m , położoną w miejscowości Płonkowo, gmina Rojewo.

Szczegóły ogłoszenia

84 330 zł937 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Kościelec, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł740,25 m² 878,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 212 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozległy obiekt o powierzchni 740,25 m , zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł390 m² 2 820,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż murowaną halę magazynowo- produkcyjną o łącznej powierzchni 390 m , położoną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kłopot

Kłopot,kujawsko-pomorskie

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom z halą i ogrodem, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

582 610 zł2 842 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki inwestycyjne położone w Pakości w pobliżu ulicy Inowrocławskiej, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²96 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

MW Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

152 190 zł801 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł76,89 m² 9 819,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

MW Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowy apartament o powierzchni użytkowej 76,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,57 m² 8 817,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 22,57 m , zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

97 146 zł771 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ostatnie trzy z sześciu działek budowlanych z wytyczoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł25,30 m² 8 577,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ulicy Marulewskiej na osiedlu Piastowskim w cenie 217 000 zł. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,63 m² 5 914,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,63 m , zlokalizowane przy ulicy Marulewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

147 250 zł589 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w Inowrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71,38 m² 5 869,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,38 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł246 m² 2 398,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Sprzedaż bezpośrednia! kupujący nie płaci prowizj! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż kamienicę o pow.246m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

35,08 zł/m²305 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego położonego przy ulicy Królowej Jadwigi 9 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł638 m² 1 565,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży na wyłączność wyjątkową nieruchomość położoną w Radziejowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 055 m² 199,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną o pow.847m2 wraz z udziałem 1/2 w drodze wewnętrznej dojazdowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł10 000 m² 10,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży gruntu rolnego o łącznej powierzchni 1 ha, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

89 000 zł16 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 m²

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 16 m , położony w Inowrocławiu przy Aleja Kopernika 5 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 120 m , zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij