Łukasz Hordejuk

Łukasz Hordejuk

Agent nieruchomości

Łukasz Hordejuk

Agent nieruchomości

Biuro: Royal Group Nieruchomości
Jana Sawy 2 Lublin

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne
  • Rejon działania: Lubelskie

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

Zwiń

885 359...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

7

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Łukasz Hordejuk
Łukasz Hordejuk

885 359...

885 359 359

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

459 000 zł48,30 m² 9 503,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dwustronne mieszkanie położone na zielonym osiedlu. Niska zabudowa, liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Idealny dla rodziny czy jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,60 m² 7 322,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie na Czechowie - ul. Paryska! Usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku z końca lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia piękny lokal biurowy o powierzchni 104m2. Usytuowany na drugim piętrze z dużymi przeszkleniami. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na 4 piętrze przy ul. Racławickiej w Świdniku. Układ i standard: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 617 zł65,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na pierwszym pietrze w 6 piętrowym bloku z windą o powierzchni 65,43 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł30,78 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni 30,78 m , usytuowany na pierwszym piętrze przy ulicy Szeligowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,10 m² 13 615,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ciekawa oferta! Nowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu czuby/węglinek przy ulicy Jemiołuszki! Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47,70 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Tylko u nas! Ciche, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 - piętrze niskiego bloku. Lokal składa się: * salonu ( 18,71 m2) * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 208 zł39,19 m² 12 125,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze o powierzchni 39,19 m2 z ogródkiem!. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17,60 m2, sypialni 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 136 zł41,89 m² 12 082,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze o powierzchni 41,89 m2 z ogródkiem!. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18,31 m2, sypialni 9,91 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia piękny lokal biurowy o powierzchni 50m2. Usytuowany na drugim piętrze z dużymi przeszkleniami. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij