Krzysztof Wolanin
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
- Znajomość języków obcych: angielski
- Licencja PFRN: 30875
- Członek w organizacji: Pomorskie SPON
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Przygotowanie wirtualnych wizyt
Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
12
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
570 570...
570 570 977
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
543 760 zł1 942 m² 280 zł/m²
910 000 zł103,45 m² 8 796,52 zł/m²
1 890 000 zł82,60 m² 22 990,31 zł/m²
595 000 zł37 m² 16 081,08 zł/m²
Dom z garażem, ul. Cyprysowa
Rotmanka,pomorskie
1 450 000 zł219,17 m² 6 615,87 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Do Raduni
Żukowo,pomorskie
4 200 000 zł360 m² 11 666,67 zł/m²
899 000 zł78,84 m² 11 402,84 zł/m²
Działka budowlana, ul. Tredera
Banino,pomorskie
480 000 zł808 m² 594,06 zł/m²
1 320 000 zł134,65 m² 9 803,19 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Tredera
Banino,pomorskie
16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²
1 990 000 zł82,40 m² 24 150,49 zł/m²
799 000 zł47 m² 15 090,91 zł/m²
3 300 000 zł414,83 m² 7 955,07 zł/m²
225 000 zł1 368 m² 164,47 zł/m²
Działka rolna uzbrojona, ul. Wspólna
Rąb,pomorskie
769 000 zł16 317 m² 47,13 zł/m²
930 000 zł2 346 m² 396,42 zł/m²
Dom z garażem Czaple
Czaple,pomorskie
2 500 000 zł442 m² 5 656,11 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Chylońska
Gdynia,pomorskie
999 000 zł178 m² 5 612,36 zł/m²
46 500 zł3 000 m² 15,50 zł/m²
1 100 000 zł77,84 m² 14 131,55 zł/m²
950 000 zł250 m² 4 000 zł/m²
Działka, ul. Miodowa
Straszyn,pomorskie
3 000 000 zł5 470 m² 548,45 zł/m²
1 050 000 zł79,60 m² 13 190,95 zł/m²