Krzysztof Lewicki

Krzysztof Lewicki

Agent nieruchomości

Krzysztof Lewicki

Agent nieruchomości

Biuro: Expander Nieruchomości
Ul. Inflancka 4b Warszawa

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny
  • Rejon działania: Wrocław, Dolny Śląsk, Polska, Hiszpania

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

780 039...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

11

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Krzysztof Lewicki
Krzysztof Lewicki

780 039...

780 039 721

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

3 200 zł55,03 m² 58,15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego, nowego mieszkania? Chciałbyś zamieszkać blisko centrum i cieszyć się dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowy dom z podwójnym garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 689 zł93,24 m² 10 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł51,95 m² 13 455,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Taniej niż u dewelopera! Mieszkania już gotowe do odbioru. bez pcc, brak prowizji Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk.

Szczegóły ogłoszenia

271 955 zł1 121 m² 242,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną, zaledwie 3 km od ścisłego centrum Głogowa (województwo dolnośląskie). Bardzo dobre miejsce do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowy dom z garażem we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Ta wyjątkowa nieruchomość jest dostępna bezpośrednio od dewelopera, co gwarantuje korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 922 zł70,37 m² 10 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 270 zł116,77 m² 6 998,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy w pierwszym etapie już sprzedane, trwa sprzedaż II etapu inwestycji. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 798 zł90,10 m² 10 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/2 zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Długa

Lutynia,dolnośląskie

1 200 000 zł139,68 m² 8 591,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy o powierzchni 139m + garaż + poddasze, z własnym ogrodem oraz dodatkowym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł42,50 m² 18 282,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bez prowizji! Wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie tuż przy Rynku - Plac Nowy Targ! Na sprzedaż nowoczesne, stylowe mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 001 zł62,43 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 797 zł90,10 m² 10 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37,15 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie (nowe 2025rok) 2 pokojowe: salon z aneksem kuchennym duża, zamykana sypialnia (podwójne łóżko, 2 szafy) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 390 zł52,72 m² 7 651,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. lokal 5_50 bud 2a zapytaj o inne dostępne mieszkania w tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł87,79 m² 8 541,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja - samo centrum Wrocławia, ul. Kołłątaja, przy dworcu Głównym pkp. Mieszkanie zaprojektowane przez architekt Patrycję Dybowską,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży szeregówka w standardzie deweloperskim (gotowa do oddania) - nowoczesne, ekologiczne osiedle w spokojnej okolicy 5-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Do sprzedaży dom wolnostojący w trakcie budowy: powierzchnia 90,8 m2 parterowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 470 zł40,77 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie w niskiej zabudowie w Iwinach, zaledwie 9 km od Rynku we Wrocławiu. Mieszkanie 1_1 powierzchnia 32,86m2 na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Długa

Lutynia,dolnośląskie

1 100 000 zł139,68 m² 7 875,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super lokalizacja - Wrocław Karłowice ul. Sportowa, przy szpitalu na Koszarowej. - 2 pokoje z osobną, ustawną kuchnią (możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Super lokalizacja, w otoczeniu drzew, cisza, dobry dojazd do Wrocławia. Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 188 zł41,29 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej lokalizacji! Bez pcc (faktura vat), bez prowizji! Stan deweloperski, gratis projekt aranżacji! Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł133,10 m² 6 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Ogłoszenie na wyłączność, tylko w naszym biurze. Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż dom, skrajny segment, księginice k. Domasławia, za Bielanami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 364 zł101,96 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł126,41 m² 5 766,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Klient nie płaci prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc 2% Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Miłoszycach,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł16,08 m² 20 211,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału! Bez podatku pcc 2%, brak prowizji! cena netto: 325 000 zł plus 23% vat Możliwość odliczenia vat także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 850 zł41,50 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Więcej

Na skróty

Tu zaczyna się dom

Oferta

Tu zaczyna się dom

Artykuły i porady