Krzysztof Fidosz

Krzysztof Fidosz

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Krzysztof Fidosz

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Fidosz Consulting Krzysztof Fidosz
ul. Słoneczna 5 Żarowo

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: niemiecki
  • Rejon działania: Stargard, Choszczno i okolice

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

Zwiń

605 311...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

29

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Krzysztof Fidosz
Krzysztof Fidosz

605 311...

605 311 310

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

4 990 000 zł45 100 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prywatna wyspa na jeziorze wełtyńskim Unikalna inwestycja | gotowy biznes | natychmiastowy dochód Na sprzedaż wyjątkowe aktywo typu trophy asset - prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne 2 pokoje w sercu miasta | 44 m2 | 2 piętro | Śląska 21 kamienica Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących klimat śródmiejskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51 600 m² 5,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę rolna niezabudowaną o powierzchni 51600 m2 (działka nr 306 - 5,16 ha), położoną w obrębie Lutkowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł500 m² 2 199,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 575 m²

Nowa niższa cena 1099900 zł Na sprzedaż duża działka z posadowioną starą gorzelnią + budynek produkcyjno- warsztatowy Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

217 140 zł1 316 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zamieszkać nad jeziorem Dubie o powierzchni ok 212 ha?. Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1316 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł884 m² 101,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz odpoczywać nad jeziorem Marianowskim przy ul. Maciejkowej? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 001 m² 125,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1001 m2, położoną przy ul. Jodłowej w Choszcznie,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł897 m² 306,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Bez prowizji dla kupującego Fidosz Consulting przedstawia do sprzedaży działkę o powierzchni 897 m2 (wymiary 29mx29m).

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²62,80 m² 6 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Fidosz Consulting przedstawia do wynajmu Lokal użytkowy o pow. 62,80 m2 (3 pomieszczenia) znajdujący się w na parterze budynku handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł600 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Tylko u nas Poszukujesz obiektu dla koni? Mamy przyjemność zaprezentować obiekty na wynajem w miejscowości Czarnkowo, gmina Marianowo. Wjazd 3x3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Makowice,zachodniopomorskie

186 030 zł1 431 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny | Makowiska, gm. Płoty | bez prowizji Spokój, przestrzeń i realny potencjał inwestycyjny - wszystko w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł3 001 m² 33,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca wśród natury? Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 3001 m2 położoną w Białej (działka nr 123/2), gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Poszukujesz komfortowego domu dla Siebie i swojej rodziny? W dogodnej lokalizacji gdzie blisko są szkoły i przedszkola dla dzieci, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

177 900 zł28,70 m² 6 198,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 28,70 m2 położona przy ul. Jana Matejki w Choszcznie. Cena: 177900 zł, bez prowizji dla kupującego Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł90 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Na sprzedaż jeden z 8 segmentów nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej (powierzchnia 90 m2 każdy),.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł3 738 m² 21,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 3738 m2, położoną przy drodze powiatowej w Wardyniu, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł138,45 m² 6 139,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Na sprzedaż 2 lokale - dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej o pow. 138,45 m2 każdy (projekt.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala warsztatowo - magazynowa o powierzchni 200 m2 (10mx22 m) położona przy ul. Gdyńskiej w Stargardzie, do wynajęcia na dłuższy okres, opłata.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena Bez prowizji dla kupującego Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w Barzkowicach, gmina Stargard, powiat stargardzki. 75m2, rozkładowe, 2.

Szczegóły ogłoszenia

135 080 zł1 228 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena kupujący bez prowizji Fidosz Consulting przedstawia do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1228 m2 (wymiary 42x29) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

92 880 zł1 032 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zamieszkać na wsi, oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1032 m2, położoną w miejscowości Morzyca, gminy Dolice,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | 35 m2 | centrum Szczecina | taras na dachu | klimatyzacja Do wynajęcia świeżo urządzone, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł31 960 m² 40,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa atrakcyjna cena Jako wyłączny przedstawiciel sprzedającego polecam do sprzedaży dużą działkę o powierzchni 31960 m2 położoną przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o dużym potencjale i możliwościach wykorzystania, położony w rejonie ul. Gdyńskiej w Stargardzie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kania

Kania,zachodniopomorskie

82 885 zł1 507 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Chcesz zamieszkać na wsi, oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1507 m2, położoną w miejscowości Kania, gminy Chociwel,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kolsk

Kolsk,zachodniopomorskie

485 000 zł220 m² 2 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 139 m²

Niższa cena Fidosz Consulting prezentuje do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem z zabudowaniami gospodarczymi w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł8 400 m² 940,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki, położonej w atrakcyjnej części Choszczna - przy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 116 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz odpoczywać nad jeziorem Marianowskim? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

432 240 zł3 602 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z własną linią brzegową jeziora | Osetna | 3602 m2 | bez prowizji Idealna pod dom całoroczny lub inwestycję Szukasz miejsca, gdzie cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 825 850 zł365 170 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę rolna niezabudowaną o powierzchni 365170 m2 (działka nr 231 - 36,5170 ha), położoną przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

114 500 zł1 429 m² 80,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

127 270 zł1 157 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny | Łaniewo, gm. Goleniów | bez prowizji Spokój, przestrzeń i realny potencjał inwestycyjny - wszystko w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł56,49 m² 7 346,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Cena niższa o 20000 zł, bez prowizji dla kupujących Mieszkanie 2-pokojowe ul. Mazurska 22 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,49.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 900 m² 34,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 35 zł/m2 Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 4900 m2 położoną w Białej (działka nr 105/2), gmina Dobrzany,.

Szczegóły ogłoszenia

39,62 zł/m²34,07 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dostępny, bez prowizji dla najemcy Fidosz Consulting przedstawia Lokal użytkowy o pow. 34,07 m2 znajdujący się w budynku handlowo usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł9 010 m² 27,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca wśród natury z atrakcyjną ceną? Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 9010 m2 położoną w Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną nad jeziorem Duże Korytowo o powierzchni 2700 m2, położoną przy ul. Kościelnej w Korytowie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kania

Kania,zachodniopomorskie

157 357 zł2 969 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Chcesz zamieszkać na wsi, oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 2969 m2, położoną w miejscowości Kania, gminy Chociwel,.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²32 m² 2 016 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w centrum Stargardu | bez prowizji | od 32 m2 Stargard, ul. Pierwszej Brygady 35 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 32 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Prostynia

Prostynia,zachodniopomorskie

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Nieruchomość z potencjałem | dawna szkoła | Prostynia | działka 2970 m2 Cena ofertowa: 25 000 zł Fidosz Consulting prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij