Krystian Witala

Profesjonalny Agent

Krystian Witala

Agent nieruchomości, zarządca nieruchomości

Krystian Witala

Agent nieruchomości, zarządca nieruchomości

Biuro: ROYAL HOME
Bohaterów Warszawy 40, Lok. 2.M.5 Szczecin

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
  • Rejon działania: Szczecin
  • Członek w organizacji: Zachodniopomorskie SPON

O mnie:

Witam serdecznie,

W pracy z nieruchomościami stawiam na skuteczną prezentację, przemyślaną strategię i partnerskie podejście. Przy sprzedaży dbam o to, aby oferta wyróżniała się na rynku, natomiast przy zakupie koncentruję się przede wszystkim na interesie klienta oraz rzetelnej analizie dostępnych możliwości.

Wierzę, że najlepsze relacje buduje się na zaufaniu, dostępności i szczerej komunikacji.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

W mojej pracy najważniejsze są zaufanie, szczera komunikacja i indywidualne podejście do każdego klienta. Stawiam na rzetelność, realne rozwiązania i pełne zaangażowanie zarówno przy sprzedaży, zakupie, jak i zarządzaniu najmem. Zależy mi, aby cały proces był przejrzysty, spokojny i bezpieczny, a klient czuł się pewnie na każdym etapie współpracy.

Zapraszam do kontaktu.

W czym jestem najlepszy:

Najlepiej odnajduję się w budowaniu relacji opartych na zaufaniu oraz w prowadzeniu klientów przez cały proces nieruchomości w spokojny i uporządkowany sposób. Moją mocną stroną jest skuteczna prezentacja ofert, indywidualne podejście oraz znajdowanie realnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta zarówno przy sprzedaży, zakupie, jak i zarządzaniu najmem.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Posiadam doświadczenie w sprzedaży, zakupie oraz zarządzaniu najmem nieruchomości. Skutecznie prowadzę klientów przez cały proces od przygotowania oferty i negocjacji po finalizację transakcji. W pracy stawiam na dobrą komunikację, indywidualne podejście i realne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci i współpracownicy cenią mnie za zaangażowanie, dobrą komunikację i partnerskie podejście oraz dobry humor. Staram się być dostępny, spokojny w działaniu oraz umiejętnie znajdować realne rozwiązania. Docenienie indywidualnego podejścia do każdej współpracy oraz poczucia bezpieczeństwa i zaufania, jakie buduję podczas całego procesu.

Prywatnie:

Prywatnie cenię aktywny styl życia, rozwój osobisty i czas spędzany z bliskimi. Lubię ludzi, dobrą organizację i działania, które pozwalają mi stale się rozwijać zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

786 306...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

12

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Krystian Witala
Krystian Witala

786 306...

786 306 022

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

799 000 zł133 m² 6 007,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Świeża oferta sprzedaży jaką jest bliźniak oddzielony garażami i pomieszczeniem gospodarczym, zlokalizowany w przepięknej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²17,50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa oferta to nowa promocja! Cena z ogłoszenia dotyczy pierwszych lokali, później wzrasta. Nie czekaj zatem z telefonem! Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Podegrodzie

Podegrodzie,zachodniopomorskie

1 450 000 zł879,21 m² 1 649,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:75 256 m²

W samym sercu dziewiczej natury, w otoczeniu lasów, jezior i krystalicznie czystej rzeki Drawy, znajduje się wyjątkowa rezydencja pałacowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 000 zł47,70 m² 13 228,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego ( z możliwością zrobienia 3) mieszkania o powierzchni ~ 47,7 m z balkonem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Parsów

Parsów,zachodniopomorskie

690 000 zł382,30 m² 1 804,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 550 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wolnostojącego domu z ogromnym potencjałem o powierzchni 382.30 m2/ 275.20 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł38,90 m² 2 570,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie. To.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji Pomorzany (szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł87,43 m² 13 096,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m , położonego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na Pogodnie, z własnym przygotowanym ogródkiem (spora ilość nasadzeń) i wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł17 829 m² 358,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zabudowa Zespołów Budynków Mieszkalnych Wielorodzinnych Z Garażami Podziemnymi atuty: - doskonała lokalizacja działki inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

839 000 zł117,25 m² 7 155,65 zł/m²