Katarzyna Utwald

Agent nieruchomości

Katarzyna Utwald

Agent nieruchomości

Biuro: TYLCZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI
ul. 1 Maja 4 lok. D Grodzisk Mazowiecki

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków,

O mnie:

Jestem młodą i ambitną kobietą, która nieustannie się rozwija i zdobywa nową wiedzę, aby jak najlepiej wspierać swoich klientów w procesie zakupu nieruchomości.

Co jest dla mnie ważne w pracy:

W swojej pracy zrozumiałam, że sprzedaż nieruchomości to nie tylko transakcja, ale przede wszystkim pomoc w spełnianiu marzeń o nowym miejscu do życia. Każdy klient i każda historia są dla mnie ważne, dlatego do współpracy podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem

W czym jestem najlepsza:

Najlepiej odnajduję się w kompleksowej obsłudze klienta oraz prowadzeniu go przez cały proces zakupu nieruchomości. Od 2 lat pracuję w firmie deweloperskiej, dzięki czemu oprócz wiedzy sprzedażowej posiadam również podstawową wiedzę techniczną dotyczącą inwestycji deweloperskich.

Doskonale poznałam proces zakupu nieruchomości od strony formalnej i praktycznej, dlatego jestem w stanie przeprowadzi

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Jako doradca ds. nieruchomości pracuję od4lat był to bardzo intensywny czas pełen rozwoju, nowych wyzwań oraz zdobywania cennego doświadczenia.Dzięki temu dziś czuję się w tej branży bardzo pewnie-jakbym pracowała w niej od zawsze.Uważam, że wiedza teoretyczna jest bardzo ważną podstawą w branży nieruchomości,jednak nic nie uczy tak jak codzienna praktyka i doświadczenie zdobywane w pracy zklienta

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci cenią mnie przede wszystkim za dokładność, szybkie działanie oraz bardzo dobry kontakt. Zawsze staram się być dostępna, odpowiadać na wszystkie pytania i wspierać klientów na każdym etapie współpracy, aby cały proces przebiegał sprawnie i bez stresu.

Prywatnie:

Prywatnie jestem osobą aktywną i energiczną. Wolny czas najchętniej spędzam aktywnie lubię wyjazdy, odpoczynek nad wodą oraz czas spędzony na dworze. Cenię sobie równowagę między pracą a życiem prywatnym, ponieważ uważam, że dobra energia i pozytywne nastawienie przekładają się również na jakość współpracy z klientami.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

516 688...

Kontakt

Katarzyna Utwald

516 688...

516 688 247

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 150 000 zł96,75 m² 11 886,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż ostatni dostępny dom (lokal A na projekcie) w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł147,15 m² 7 468,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom o powierzchni 147,15 m , położony na działce 750 m w miejscowości Adamowizna. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia budynek o powierzchni 150 m zlokalizowany w miejscowości Skuły. Obiekt idealnie nadaje się pod działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni 116,04 m , z garażem w bryle budynku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o 169 m użytkowej, usytuowany na działce 754 m w cichej i zielonej części Pawłowic. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 280 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Opypach, gmina Grodzisk Mazowiecki Powierzchnia: 2280 m Wymiary: 36 m x 50 m Dojazd: droga utwardzona Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 853 m² 318,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1853 m położona w spokojnej i zielonej części Adamowizny. Działka ma wymiary 49,8.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł3 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Wólka Grodziska. Szczegóły oferty: wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kruszew. Działka charakteryzuje się:.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij