Katarzyna Jasińska

Profesjonalny Agent

Katarzyna Jasińska

Agent nieruchomości

Katarzyna Jasińska

Agent nieruchomości

Biuro: ap7 group
Staromostowa 4/1, = Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne
  • Rejon działania: Kraków/ Warszawa

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

797 604...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

21

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Katarzyna Jasińska
Katarzyna Jasińska

797 604...

797 604 859

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 200 000 zł155,23 m² 7 730,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Inwestycja zielony cholerzyn rezerwacja - dostępny bliźniaczy lokal B2 (po prawej) dom W stanie deweloperskim - II etap inwestycji brak prowizji , brak.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²248 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o powierzchni 248 m 2 położony w sąsiedztwie estakady w Bronowicach Wielkich. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 486 000 zł422,85 m² 5 879,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna na wyłączność biura Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 422,85m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²170 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni ok. 170m 2 w prestiżowej lokalizacji na Zabłociu. Prezentowana powierzchnia stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

53 220 zł1 629,20 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

899 000 zł66 m² 13 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż segment budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.66m 2. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej, południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

5 999 999 zł608,20 m² 9 865,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 608,20 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

43,30 zł/m²230 m² 9 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal /magazyn o powierzchni użytkowej 250 m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń, którego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²420 m² 23 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Komfortowe biuro 420 m - całe piętro dla Twojej firmy | Kraków, bronowice, ul. Sosnowiecka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²636 m² 36 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Nowoczesna powierzchnia biurowa 636 m | Kraków - Bronowice Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²215 m² 12 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Funkcjonalne biuro 215 m na parterze | Kraków - Bronowice, ul. Sosnowiecka Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Kraków,małopolskie

68,48 zł/m²460 m² 31 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł/m²2,50 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 2,5 m2 Pomieszczenie usytuowane jest na 1-szym piętrze w wysokiej klasy budynku biurowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 064 m² 293,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 a , usytuowana zaledwie 2 km od Wieliczki , w miejscowości Siercza. Ta oferta to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²215,05 m² 9 677 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 215,05 m 2 w Modlnicy. Na powierzchnię lokalu składa się 5 pokoi biurowych położonych na I-szym.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²82 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal parterowy o powierzchni 82m 2 na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal usytuowany jest na jednym z osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²128 m² 11 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 128m 2 usytuowany jest na II-piętrze reprezentacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²480 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowo- usługowa ok. 480m 2 na II- piętrze budynku zlokalizowanego w okolicy ul. Opolskiej. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł155,59 m² 7 519,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Budynki po odbiorach Nowoczesny dom z rynku pierwotnego w zielonej, spokojnej okolicy - idealny dla rodziny. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł145,86 m² 4 106,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o projektowanej pow. całkowitej wynoszącej 145,86m 2 i projektowanej pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Kraków,małopolskie

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 596 m²

Na wynajem wydzielona część hali magazynowej o powierzchni ok.300 m 2 w kompleksie magazynowym zlokalizowanym na Podgórzu. Hala składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim o projektowanej pow. użytkowej 122.5m 2 usytuowany na działce o powierzchni ok 3a. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mników,małopolskie

565 000 zł2 930 m² 192,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowo- rolna położona w Mnikowie gmina Liszki. Oferta na wyłączność biura Działka usytuowana w II-linii.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 55m 2 usytuowany na II- piętrze (poddasze) w budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym tuż obok ronda Młyńskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

55,63 zł/m²154,60 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na.

Szczegóły ogłoszenia

20 569 zł373,98 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:20 390 m²

Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 373,98 m 2 w Modlnicy. Powierzchnia hali obejmuje: - sala sprzedaży 83m 2 z wejściem głównym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 707 m² 1 108,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka usługowa o powierzchni 27,07a położona w Modlniczce gmina Wielka Wieś. Nie sprzedajemy ziemi - sprzedajemy strategiczną.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²467,57 m² 25 716 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestrzeń handlowa z dużymi witrynami w reprezentacyjnym budynku na Czyżynach. Oferowany lokal to dwa poziomy ok. 467m 2.

Szczegóły ogłoszenia

90,74 zł/m²54 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

D o wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa/ konferencyjna o powierzchni 54m 2 usytuowana w jednym z budynków na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł108,57 m² 10 131,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż ostatni segment o powierzchni ok. 108m 2 w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Wzgórzach Krzesławickich. Inwestycja obejmuje 5.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²247 m² 16 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 3-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 247m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,02 m² 13 897,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu W krakowie przy ul.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m , idealny do zamieszkania, wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł159 m² 7 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 144m 2 zlokalizowany w wyjątkowej okolicy w Gminie Wielka Wieś w otulinie Ojcowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł439,90 m² 3 000,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni całkowitej 439,90m 2 w Olkuszu. Oferta na wyłączność biura Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł268,50 m² 9 310,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny, o pow. użytkowej około 171,3m 2 usytuowany na działce 11,56a w okolicy ul. Waniliowej. Dom idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

681 000 zł31,82 m² 21 401,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011