Katarzyna Bzura

Katarzyna Bzura

Właściciel biura nieruchomości

Katarzyna Bzura

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: PENTHOUSE-Nieruchomości
ul. 11 Listopada 39 Jastrzębie-Zdrój

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

533 664...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

19

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Katarzyna Bzura
Katarzyna Bzura

533 664...

533 664 530

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

699 000 zł163 m² 4 288,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie po intensywnym dniu pracy naprawdę można odetchnąć, to ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne segmenty z garażem widokowa lokalizacja | Jastrzębie-Zdrój Ruptawa Kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Polecamy Państwu nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 990 zł175 m² 8 571,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dom, który łączy komfort, technologię i prywatność Jastrzębie-Zdrój przy zakupie pierwszego "M" kupujacy nie płaci podatku pcc Biuro | Sauna |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Cena promocyjna do 31.03.25 Nowo wybudowany dom o pw. 190 m2 z możliwością adaptacji poddasza Pogwizdów oferta Z wyłącznością biura!.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 100 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 21 ar ul. Olszowa Jastrzębie-Zdrój oferta Z wyłącznością biura- nie szukaj dalej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł126,50 m² 7 588,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu, spokojną okolicę i bliskość natury? Ta oferta jest dla Ciebie! przy zakupie pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Loftowe mieszkanie z duszą Jastrzębie-Zdrój, ul. Północna przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Powierzchnia: 53.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2 pokoje-idealne pod inwestycję! przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 389 000 zł160 m² 14 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Stylowy dom z basenem, tarasem i widokiem na góry Ustroń W jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Ustronia, zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł55,70 m² 4 470,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z duszą o pow. 55,70 przestrzeń, światło i spokój w jednym miejscu Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł49,50 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

M-3/M-4 po remoncie gotowe do wprowadzenia! Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł255 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom, do którego się wraca | Ustroń | widok na góry + prywatność Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 255.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Jastrzębia-Zdroju ul. Zielona przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowoczesna kawalerka na zamkniętym osiedlu gotowa do zamieszkania Bielsko-Biała Jana Kochanowskiego oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej przy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe z dużym balkonem o pow. 35 m Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję, jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34,40 m² 7 529,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

M-2 na idealnym 1 piętrze w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Śląskiej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Polecamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

M-2 Jastrzębie-Zdrój ul. Warmińska oferta Z wyłacznością biura Polecamy Państwu kawalerkę do wynajęcia o pow. 26 m2, położoną na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska oferta z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł202 m² 4 455,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z siłownią i kominkiem | 202 m | działka 12 ar | Zebrzydowice oferta z wyłącznością biura! przy zakupie pierwszej nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane M-4 z dużym balkonem ul. Śląska Jastrzębie-Zdrój oferta tylko W naszym biurze-nie szukaj dalej Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł186 m² 6 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Dom wolnostojący pow. całkowita 186 m2 Pierściec przy zakupie pierwszego "M" kupujacy nie płaci podatku pcc oferta z wyłącznością biura-nie szukaj.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij