Karolina Stankiewicz-Wysokińska

Karolina Stankiewicz-Wysokińska

Agent nieruchomości

Karolina Stankiewicz-Wysokińska

Agent nieruchomości

Biuro: Studio Nieruchomości
Plac Gwiaździsty 1, piętro 1 Koszalin

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: Koszalin, Kołobrzeg, Szczecinek, Białogard, Świdwin, Połczyn Zdrój, Mielno, Sarbinowo
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 3101

O mnie:

Zajmuję się nieruchomościami od 2001 r. To rok, w którym nadano mi licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami. Pracuję z wielką ochotą, bo lubię codzienne wyzwania i pracę z ludźmi. To oni poniekąd kreują nasz zawód, to ich opinia jest dla mnie najważniejsza.

Zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Z powodzeniem i zadowoleniem ze strony klienta obsłużę klientów transakcji kupna - sprzedaży, najmu - wynajmu.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Opinia zadowolonych klientów. którzy mnie stale polecają i wracają po latach:)

W czym jestem najlepsza:

Nieruchomości komercyjne - duże obiekty, hale, magazyny, lokale usługowe

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

20 letnim

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

533 057...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

11

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Karolina Stankiewicz-Wysokińska
Karolina Stankiewicz-Wysokińska

533 057...

533 057 742

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

240 000 zł33,16 m² 7 237,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa zamiana na mieszkanie na 4 piętrze, w wieżowcu, większe. Dopłata. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednostronne, 2u pokojowe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,90 m² 6 162,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania 3 pokojowego o pow. 46,9m2, - pełna własność usytuowanego przy ul. Herberta w Koszalinie. Mieszkanie z loggią. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł2 200 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:42 273 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość, z dedykacją dla konesera - teren z zabytkowym pałacem z XIX wieku i salą weselną zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Żurawia

Koszalin,zachodniopomorskie

198 180 zł734 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w przepięknym miejscu na osiedlu Rokosowo przy ul.Żurawiej. Cena od 246 zł/m2 do 270 zł/m2 brutto Na sprzedaż kompleks 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł1 401 m² 674,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Parterowy budynek usługowy z biurami o pow. o pow. użytkowej 345,84m2. Do tej pory działalność usługowa. Obiekt znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł571 m² 301,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowią 4 działki o pow. kolejno:   zł,   zł,   zł. oferta dotyczy działki.

Szczegóły ogłoszenia

885 zł20,13 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem pomieszczenie biurowe przy ul. Szczecińskiej 32c w Koszalinie. Internet - światłowód! Lokal usytuowany na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł480 m² 1 979,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt 3 kondygnacyjny, podpiwniczony zlokalizowany w pięknej miejscowości Nowe Warpno przy ul. Wojska Polskiego nr 1. Nieruchomość składa się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Byszyno

Byszyno,zachodniopomorskie

190 000 zł38 400 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 119/1 porośnięta lasem, w miejscowości Byszyno, gmina Białogard. W wypisie z rejestru gruntów lsv - 3,73 ha.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł601 m² 1 613,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 512 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy o pow.601m2 za sklepem Dino przy ul. Kołobrzeskiej nr 10 w Białogardzie. Działka nr 76/2 - niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł530 m² 7 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

NA sprzedaż dom na skarpie Z częścią usługową Na sprzedaż dom z funkcją usługową przy ul. Batalionów Chłopskich w 1 strefie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł215,99 m² 1 713,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku w mieszkalno-usługowym przy ul. Morskiej nr 41. Lokal usytuowany na parterze, wejście do lokalu z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł80 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż obiekt po sklepie Lewiatan, usytuowany w środku małej miejscowości Powalice, przy drodze asfaltowej. Budynek idealny na adaptację na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł277,16 m² 18,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal na gastronomię Na wynajem lokal usługowy w stylu loftowym, w centrum miasta przy ulicy Józefa Piłsudskiego 1 w ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

59 118 zł1 002 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferty działek Z warunkami zabudowy - decyzja z 27 marca 2024r. ( 11 sztuk po podziale ). Warunki zabudowy na dom wolnostojący z wiatą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł580 m² 3 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:790 m²

Duża obniżka ceny! Na sprzedaż budynek pensjonatowy 24 pokojowy ( pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe ) z łazienkami. Większość pokoi z balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem hala przy ul. Lubuszan/ Słowiańskiej o łącznej pow. 1 360m2. Możliwy najem połowy powierzchni! W hali części biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł68,48 m² 8 907,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Konstytucji 3 Maja w Koszalinie. Lokal znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł988 m² 2 732,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 228 m²

Zamiana na Kołobrzeg lub okolice, mały dom lub mieszkanie na parterze. Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość z dochodem z kilku umów najmu - 3.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 360 m² 22,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem hala przy ul. Lubuszan/ Słowiańskiej o łącznej pow. 1 360m2. W hali części biurowe i sanitariaty. Przed obiektem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chałupy

Chałupy,zachodniopomorskie

95 000 zł1 012 m² 93,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w Chałupach Gmina Świeszyno, działki pięknie położone, na słonecznym terenie, na wzniesieniu. Działki o nr 122/22.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł340 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala o pow.305,2m , o wysokości ok.5.5m w budynku byłych Zakładów Poligraficznych z 1926r. przy ul. Batalionów Chłopskich.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł112,72 m² 5 589,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,72m2, położone na 1 piętrze kamienicy w Koszalinie przy ul. Młyńskiej. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa, około 90 m2 lub 100m2 w bardzo korzystnej lokalizacji, przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie, os.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jeżyce

Jeżyce,zachodniopomorskie

23 000 000 zł1 600 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:191 455 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna rezydencja położona zaledwie 10 km od nadmorskiego Darłówka, w Jeżycach - idealna dla osób szukających prywatności,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem lokal - poziom -1- wysoka piwnica idealne na siłownię lub sale treningowe przy ul. Szczecińskiej nr 25a w Koszalinie, w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł215,38 m² 4 596,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Duża obniżka ceny 60.000 zł taniej! Prezentujemy gotowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Bukowym, przy ul. Rodła, gdzie ostatni rząd.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2