Karolina Jakobus

Karolina Jakobus

Agent nieruchomości

Karolina Jakobus

Agent nieruchomości

Biuro: Bracia Sadurscy Nieruchomości
Kapelanka 1a/1, Przewóz 47, Kołowa 5/3, Osiedle Kazimierzowskie 36 Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, wynajem
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Małopolska
  • Licencja PFRN: 20321

O mnie:

Doradca ds. nieruchomości w firmie Bracia Sadurscy Nieruchomości.

Oddział BS3 - Przewóz

Specjalizacja - nieruchomości mieszkaniowe, sprzedaż/wynajem.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

Zwiń

503 031...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

11

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Karolina Jakobus
Karolina Jakobus

503 031...

503 031 022

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł90,24 m² 11 857,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł114 m² 8 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 114 m2, oddany do użytku w 2015 roku - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w budynku z 2023 r. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł180 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kraków Podgórze Duchackie, dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej ( częściowo po remoncie) położony na działce 650 m2 Rozkład pomieszczeń: piwnica -(.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł102 m² 9 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Jasny, energooszczędny dom z południowym ogrodem | 3 miejsca parkingowe | 15 min do Placu Centralnego Krzysztoforzyce | 102 m | | 930 000 zł Dom -.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł322 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Cholerzyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalew na Piaskach/.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł77,40 m² 17 183,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta-.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na osiedlu Piastowskim w Dobczycach. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł5 650 m² 56,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pierwotnie o powierzchni ok.0,5650 ha. Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny zielone i rolne.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bracia sadurscy nieruchomości polecają na sprzedaż dom idealny na siedzibę firmy! Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, stare Miasto, kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł208 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z potencjałem o powierzchni 216 m2 zlokalizowany w centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46 m² 14 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

*Zdjęcia należą do właściciela oferty prądnik czerwony - ul. Powstańców Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie -pokojowe o powierzchni 42 m2. Na swoim.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł170 m² 9 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Sułków,małopolskie

1 890 000 zł242 m² 7 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Komfortowy dom w Sułkowie - cisza, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny na ok. 17-arowej działce położony.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł53,35 m² 11 527,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie do remontu| 53 m | Balkon | - Osiedle Kombatantów Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

52,04 zł/m²269 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu - 269,71 m | plac bohaterów getta, kraków Lokalizacja: plac Bohaterów Getta, kraków - historyczne centrum dzielnicy Podgórze ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł254 m² 7 677,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wyjątkowy dom z panoramą gór i Myślenic - Osieczany | 254 m | 1 250 m działki Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na I piętrze zadbanego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł220 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący położony w zacisznej wsi Żary gmina Krzeszowice, wśród lasów i parku krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł530 m² 8 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, blisko Krakowa niecodzienna nieruchomość W sercu bielańsko-tynieckiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim w Dobczycach Mam przyjemność.