Kamil Staniszewski

Kamil Staniszewski

Agent nieruchomości

Kamil Staniszewski

Agent nieruchomości

Biuro: ZACHÓD Nieruchomości
Kupiecka 29/1 Zielona Góra

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Rejon działania: Zielona Góra i okolice

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

Zwiń

570 192...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

26

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Kamil Staniszewski
Kamil Staniszewski

570 192...

570 192 333

68 324 20 00

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

409 000 zł47,60 m² 8 592,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,60 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł131,50 m² 19 695,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal na sprzedaż w sercu Zielonej Góry - deptak! Oferta bez prowizji! Od 12 lat funkcjonuje tu salon fryzjerski, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2 usytuowane bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m2 usytuowany na działce o powierzchni 300 m2, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2 usytuowana przy głównej drodze przelotowej - Nowe Miasteczko- polkowice, 5 km do zjazdu na S3.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²2 767 m² 66 408 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia część budynku- hala magazynowa o powierzchni 2767 m2 plus możliwa część biurowa o łącznej powierzchni 335 m2 (po 167,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,18 m² 8 004,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 10.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 4 sypialnie + salon. Domy W cenie mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł6 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6000 m2 usytuowana w Zielonej Górze- zawada. Dojazd do działki drogą polną. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m2 zlokalizowany w Zielonej Górze na Osiedlu Morelowym. Garaż murowany z bramą drewnianą, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124 m² 6 201,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z Ogrodem 124 m2 / 769 000 zł - Wpłać tylko 7 tys. zł - reszta przy odbiorze! Pow Domu 124 m2 Ogród od 360 m2 Cena od 6200 zł / m2 / 769 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł285,39 m² 1 366,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

*nowa, niższa cena* Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowo-usługowy zlokalizowany w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Wiejskiej 23b. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,40 m² 8 568,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni45,4 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej-.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł24 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 24 200 m2 usytuowane w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działka klasy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł140 m² 8 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nowoczesny dom parterowy z poddaszem 140 m2, 842 m2 działki Osiedle Złote Piaski - Zielona Góra (sucha) Na sprzedaż komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł153,60 m² 6 412,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż całe piętro budynku W kamienicy W ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

186 200 zł1 064 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki o powierzchni od 1064 m2 do 1186 m2 zlokalizowana w miejscowości Świdnica koło Zielonej Góry. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia podwójne miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Moniuszki 9. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,18 m² 8 004,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 10.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 5 sypialni + salon. Projekt domu został zmieniony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł68,07 m² 9 093,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł. Kontynuacja osiedla -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł390 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o łącznej powierzchni 390 m2 usytuowana na działce o powierzchni 700 m2, zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

68,44 zł/m²131,50 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal do wynajęcia w sercu Zielonej Góry - deptak! Oferta bez prowizji! Od 12 lat funkcjonuje tu salon fryzjerski, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe opłaty miesięczne 2500 zł dodatkowow prąd I woda wg. Zużycia. Do wynajęcia bardzo atrakcyjna, przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł79 m² 8 215,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 6.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA -.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 150 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchni 1105 m2 oraz 1169 m2 usytuowane w miejscowości Klenica w Gminie Bojadła. Dojazd do działek drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł112,38 m² 9 565,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.112,38 m2 z działką o powierzchni 335 m2 usytuowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł1 615 m² 5 566,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży obiektu magazynowo - biurowego 1615m2 Nieruchomość położona jest w północnej części miasta Zielona Góra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł761 m² 3,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjnie położoną działkę w Zielonej Górze. Działka zlokalizowana jest przy głównej arterii w mieście przy.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

84,03 zł/m²1 666 m² 140 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum medyczne na ulicy chopina - nowa nazwa dla obiektu medycznego w centrum Zielonej Góry. Klinika pod nową nazwą będzie działać od kwietnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187,60 m² 5 063,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, ustawny, duży dom wolnostojący o powierzchni 187,6 m2 usytuowany na działce o powierzchni 900 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

360 400 zł901 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 901 m2 usytuowana w Drzonkowie zlokalizowana w niedalekiej odległości od lasu, na nowo rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 000 m2 usytuowana w miejscowości Dąbrowa na terenie Gminy Zabór. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł400 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni 400 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1138 m2, zlokalizowany w miejscowości Konotop,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²335 m² 16 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt biurowy do wynajęcia o powierzchni 335 m2 usytuowane na 2 poziomach po 167,5 m2 na każdej kondygnacji. Obiekt murowany przylegający.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł3 997 m² 69,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka o powierzchni ok. 4000 m2 usytuowana w miejscowości Górzykowo koło Sulechowa- powiat zielonogórski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

162 360 zł902 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 900 m2 do ok. 1300 m2 usytuowane na nowo budującym się osiedlu domków jednorodzinnych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²110 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 110 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku w pobliżu centrum. Lokal obecnie zaadaptowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł860 m² 2 906,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 2niezależnych budynków: usługowo- biurowy oraz rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego usytuowanych na 2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł101,40 m² 6 804,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni 101,4 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1117 m2, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij