Kamil Draczyński

Kamil Draczyński

Właściciel biura nieruchomości

Kamil Draczyński

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: AZ Nieruchomości
ul. Tadeusza Kościuszki 11B Kłodzko

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: powiat Kłodzki

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

781 789...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

9

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Kamil Draczyński
Kamil Draczyński

781 789...

781 789 778

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

530 000 zł61,14 m² 8 668,63 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Spółdzielcza Powierzchnia: 61,14 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 0 z 11 Media: prąd, woda, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł86,20 m² 4 628,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Spadzista Powierzchnia: 86,20 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 3 Media: co gazowe, prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

35,43 zł/m²50,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 50,8 m.kw. Piętro: 1 z 3 Przeznaczenie: biurowe, media: prąd, woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Lokalizacja: stary Wielisław, dz. nr. 1488; 1491; 1492; 1497; 1498; obr. 0028 Stary Wielisław, am-4 Powierzchnia: 1250 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Wolności Powierzchnia: 125 m.kw. Działka: 547 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: woda miejska, kanalizacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

37,51 zł/m²93,30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 93,30 m.kw. Piętro: 1 z 1 Przeznaczenie: biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł378,40 m² 3 171,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:118 m²

Kamienica na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko ul. Wojska Polskiego Powierzchnia: 378,40 m.kw. Przeznaczenie: mieszkaniowe, handlowo/usługowe, biurowe, media:.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 700 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Lokalizacja: kamieńczyk, dz. nr. 69; 71; 72; 127,obr. 0010 Kamieńczyk, am-1 Powierzchnia: 2700 m.kw. Przeznaczenie: mn - mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

71,68 zł/m²146,48 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Letnia Powierzchnia: 146,48 m.kw. Piętro: 0 z 5 Przeznaczenie: handlowo/usługowe, medyczne, biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

38,13 zł/m²125,90 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 125,9 m.kw. Piętro: 1 z 2 Przeznaczenie: biurowe, usługowe Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

63 750 zł1 275 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Mariańska dz. nr.11/1 i 11/2; 11/3; 11/4; 11/5, obr. 0004 Jurandów Powierzchnia: 1275 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł41,77 m² 2 370,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: domaszków, ul. Kolejowa Powierzchnia: 41,77 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 0 z 2 Media: woda, prąd Czynsz: 192 zł.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij