Julia Nowak

Julia Nowak

Julia Nowak

Biuro: Nest Brokers
Ślusarska 6 lok. 10 Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Członek w organizacji: Małopolskie SPON

O mnie:

Julia Nowak - pochodząca z Krakowa agentka nieruchomości, która dzięki swojej charyzmie z pewnością sprawi, że każda transakcja na rynku nieruchomości będzie dla Ciebie łatwa, przyjemna i wyjątkowa.

JEJ FILOZOFIA WSPÓŁPRACY

W relacjach z klientami stawia na zaufanie i szacunek, dzięki temu buduje długoterminowe współprace, a każdy Klient może liczyć na kompleksową opiekę - zarówno przed, jak i po transakcji.(...)

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

733 980...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

5

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Julia Nowak
Julia Nowak

733 980...

733 980 521

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

879 000 zł55,15 m² 15 938,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wykończone, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerwieńskiego 10 w Krakowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Symbioza, czyżyny Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,73 m² 25 321,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z dwoma ogródkami na Woli Justowskiej - wysoki standard, gotowy do zamieszkania Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,37 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł71,81 m² 17 685,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - stylowe, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską | Banacha 61a, prądnik Biały - Kraków Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

2 475 915 zł126,97 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż prestiżowy lokal usługowy zlokalizowany w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł93 m² 21 494,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż loftowy, odnowiony apartament mieszczący się w sercu Krakowa na ul. Długiej. Mieszkanie o powierzchni 93 m2, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł87,48 m² 18 918,61 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,48 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Puszkarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 000 zł68,71 m² 25 993,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - elegancki apartament 4-pokojowy w prestiżowej inwestycji przy Alei Kijowskiej w Krakowie - balkon - komórka lokatorska - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,16 m² 13 148,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice, na osiedlu Kombatantów. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 096 100 zł116,45 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z dwiema garderobami, położone na 6 piętrze w budynku przy ul. Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu