Biuro: WGN Gorzów Wielkopolski
ul. Kosynierów Gdyńskich 16/2 Gorzów Wielkopolski

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Gorzów Wielkopolski i okolice
  • Członek w organizacji: Stowarzyszenie Specjalistów Rynku nieruchomości POLONIA

O mnie:

Doświadczenie życiowe oraz profesjonalne i indywidualne podejście do klienta to moje niezaprzeczalne zalety. Za każdą nieruchomością stoi człowiek i jego niepowtarzalne historia, która zasługuje na indywidualne traktowanie. Rodzina oraz dom to najważniejsze co posiadamy a to wymaga specjalnej uwagi i poświecenia. Zapraszam do kontaktu.

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Profesjonalizm i otwartość oraz analiza potrzeb klienta to jest to czym kieruję się w pracy.

W czym jestem najlepszy:

Doświadczenie życiowe pomaga analizować rynek nieruchomości oraz zrozumieć potrzeby klientów.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Politechnika Studia na Wydziale Budownictwa to wiedza techniczna dotycząca spraw związanych z budownictwem a zainteresowanie rynkiem nieruchomości nie tylko polskim dostarczają wiedzy ogólnej z zakresu wszelkiego rodzaju budowli.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci doceniają profesjonalne podejście do tematu, wnikliwość oraz komunikatywność.

Prywatnie:

Ciekawość poznawania świata poprzez podróże rozwijają mnie jako człowieka, dostarczają wiedzy na temat kultury, sztuki a także kulinariów.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

792 563...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

8

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Jarosław Osiak
Jarosław Osiak

792 563...

792 563 331

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

194 400 zł26 m² 7 476,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania W witnicy: witnica park! W ofercie sprzedaży: 26 mieszkań W stanie deweloperskim O powierzchniach: od 26 M2 do 52 M2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,70 m² 6 700,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena: 199 000 zł! do negocjacji. Na sprzedaż: kawalerka o powierzchni: 29.70 m2, odnowiona w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym, do.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł41,60 m² 9 831,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena: 409 000 zł! gotowiec inwestycyjny przynoszący dochody! nowe budownictwo! kompletnie wyposażony! Nowoczesne 2-pokojowe, kompletnie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 575 zł34,21 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie | dostępne od ręki z piwnicą, z garażem lub Z miejscem postojowym oferta bez podatku pcc2% i Wynagrodzenia dla Biura!.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa jeszcze bardziej atrakcyjna cena: 1 100 000 zł! Komfortowy dom w Kostrzynie nad Odrą o powierzchni: 220 m2, z siedmioma pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł49,20 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 325 zł49,11 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł270 m² 5 551,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 397 m²

Polecam na sprzedaż: komfortowy dom dwurodzinny z dużym ogrodem oraz ogrodem zimowym w Białczu pod Witnicą. Na sprzedaż: wyjątkowy dom,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową nieruchomość - komfortowy dom jednorodzinny, idealny dla wymagającej rodziny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70,20 m² 4 829,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne: 4-pokojowe mieszkanie.: 70 M2. Cena: 339000zł. Tylko: 4800zł za M2! Szukasz przytulnego mieszkania z fajną przestrzenią dla siebie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 243 m² 136,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena: 170 000 zł Zamieszkaj w Rybakowie: w pięknej okolicy otoczonej lasami i jeziorami! Polecam na sprzedaż: atrakcyjną działka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 350 m² 243,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana z rozpoczętą budową domu, tuż przy Jeziorze Wojcieszyckim. Cena: 329 000 zł! Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Nowa cena: 399 000 zł Na sprzedaż: dom wolnostojący murowany, otoczony zielenią, wraz z budynkami gospodarczymi, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł209 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom w Witnicy, o powierzchni użytkowej: 147,00 m2. Dom położony jest w spokojnej i zielonej okolicy niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2