Jadwiga Malara

Profesjonalny Agent

Jadwiga Malara

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Jadwiga Malara

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Małopolskie Nieruchomości
ul. Fiołkowa 10/133 Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: ukraiński, rosyjski
  • Rejon działania: Małopolska-Świętokrzyskie

O mnie:

Zawód ten jest dla mnie ciągłym wyzwaniem, z którego czerpię ogromną satysfakcję. Zadowolenie klienta jest dla mnie czymś, co daje mi jeszcze więcej energii do działania. Moimi mocnymi stronami są: doświadczenie,cierpliwość, indywidualne podejście do klienta oraz szeroka wiedza z zakresu nieruchomości. Zapraszam do współpracy!

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Uczciwość , moja i klienta . WIESZ ZA CO i ILE ZAPŁACISZ!

W czym jestem najlepsza:

Cierpliwość do trudnych .nieruchomości :)

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Wiele lat pracuję w tej branży, mało co mnie może już zaskoczyc ale ciagle się uczę .
najlepsze doświadczenie to codzienna praktyka w terenie i kontakt z kupującym i sprzedającym.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Za pracę w weekendy :) , za wytrwałość w prostowaniu spraw" rodzinnych ", za optymizm w każdym przypadku

Prywatnie:

po pracy.? ja jestem ciągle w pracy .Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia ;), jest to spełnienie marzeń i mojej pasji,

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

668 202...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

36

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Jadwiga Malara
Jadwiga Malara

668 202...

668 202 865

668 202 865

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 000 zł288,51 m² 4 502,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:403 m²

Dom Z garażem , gotowy do zamieszkania po zakupie- posiada odbiór budynku. Urządzona i wyposażona kuchnia, łazienki i podłogi pokoi. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł141,15 m² 6 865,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Dom inny niż inne. To ciepły i przytulny dom, gdzie ogień może przyjemnie trzaskać w kominku, powietrze pachnie lasem, a w nocy niebo skrzy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 002 m² 168,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1002m2, prandocin Iły gm.Słomniki. Okazja dla osób poszukujących terenu pod budowę domu w okolicy Krakowa ale w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 604 m² 124,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1604m2, prandocin Iły gm.Słomniki. Okazja dla osób poszukujących terenu pod budowę domu w okolicy Krakowa ale w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom parterowy , na 14a, gotowy do zamieszkania po zakupie, położony w znakomitej lokalizacji, liszki, obok rynek, kościół ( 230m ) , Urząd, cukiernia.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 191 m² 225,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu o pow.parter 80m2/ z poddaszem pow.147,05m2 nowoczesna stodoła /. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja , tani dom , dojazd pkp! dom ssz - kłaj ,stanisławice, bochnia. Kanalizacja! Dom 4 pokojowy , 75m2 ,2 łazienki. Do sprzedaży, dom bliżniak.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł3 410 m² 152,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka płaska w czwartej linii zabudowy, kraków, ul. Glinik. W tej lokalizacji obowiązuje mpzp pod nazwą Wadów - Węgrzynowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kocmyrzów, czechy/ kępa , niedżwiedż, słomniki. 10a za 240 tys. Działki budowlane, dojazd asfaltowy , media obok w drodze, internet -światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28 900 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona nieruchomość w miejscowości Borzęcin przy dk964. Las -położony w bardzo dobrej lokalizacji z dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł260 m² 11 342,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Nieruchomość dla ceniących solidność , komfort , ciszę a zarazem bliskość miasta. Opis nie odda rzeczywistych walorów nieruchomości - Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł185 m² 4 967,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Dom wart swojej ceny bo działka i lokalizacja jest wyjątkowa! wyposażenie W cenie, cena do rozsądnej negocjacji. Inny niż "inne ". To ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł159 m² 5 647,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesna inwestycja wyróżniająca się na tle konkurencji, ponad przeciętny wygląd i standard domu w cenie jak za mieszkanie. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 900 zł140 m² 3 206,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Okazja! tani dom wolnostojący z garażem. 449 000 zł (3200 zł/m ), brak podatku 2% pcc, sprzedaje firma. w stanie surowym otwartym, media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom Z garażem, stan surowy otwarty. 150m2/5pokoi. Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i garażem, położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł186,96 m² 5 289,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przyjedż, wybierz, otwórz drzwi swojego domu. Otwórz się na ludzi. Lokalny styl w nowym wydaniu. Osiedle ul. Żonkilowa, dojazdów w gm.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł141,15 m² 6 865,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kłaj,małopolskie

1 119 000 zł135 m² 8 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - dom do zamieszkania Z wyposażeniem. Dojazd pkp i A4. Do Niepołomic tylko 6 km. Kłaj przy pkp/ul. Grzybówka. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

948 900 zł102 m² 9 302,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dużym potencjałem aranżacyjnym i świetnym dostępem do infrastruktury - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 191 m² 225,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49 m² 14 183,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 46,30m2, ul. Lili Wenedy, przy samym parku , 2 pokoje, osobna kuchnia z oknem, duży balkon/logia, mpk , w rejonie ul.Bieżanowska ,.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł180 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Miechów, mieszkanie dwupoziomowe 139,03m2 Z ogródkiem o pow.550m2. w zabudowie bliżiaczej. Klucze sa W biurze I pośrednik do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł57 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

54,52m2, 3 pokoje, balkon, widok bezcenny. os. Widok , Bronowice to doskonale skomunikowana część miasta, która stale zyskuje na popularności, uznawana za.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł2 627 m² 235,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane numer 1525/1 oraz 1525/2. Razem 26.27 ara. Doskonała lokalizacja: 700m od Rynku w Miechowie, działka położona jest na ul.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł54,50 m² 10 917,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kraków - bieżanów / Podgórze/ prokocim - ul. Barbary. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia/remontu. Budynek jest po termomodernizacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kocmyrzów, czechy/ kępa, niedżwiedż, słomniki Działka pod zabudowe jednorodzinną o pow 15a / 1500m2. Dojazd do działek odbywa się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 191 m² 225,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł12 142 m² 8,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działek ponad hektar! 121,42a ( 1,2142 ha do krus-u), pod działalność Rolniczą, usługową, przemysłową, produkcyjną w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 990 zł70 m² 10 714,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Nowa oferta, wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania, 3 pokoje ,2 łazienki, ogródek, 2 miejsca postojowe. Cena segmentu środkowego w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 560 m² 160,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wronin gm. Koniusza- po trasie Kraków-Proszowice działka budowlana, media ; prąd, gaz, woda, kanalizacja, internet! okazja cenowa. Działka budowlana 11,01a.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 016 m² 274,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta, działka o pow 1016m2 , media :prąd, woda, gaz, światłowód. Przeznaczenie w mpzp. R16.MN1 - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

624 900 zł2 627 m² 237,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 133 m² 280,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta , słomniki, 21,33a działka budowlana z pozwoleniem na budowę i projektem indywidualnym na dom jednorodzinny. Super oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł159 m² 5 647,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesna inwestycja wyróżniająca się na tle konkurencji, ponad przeciętny wygląd i standard domu w cenie jak za małe mieszkanie. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł240 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Doskonały na inwestycję wynajmu ; 3 osobne mieszkania, dla pracowników na pokoje lub jako siedziba firmy, pod gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 349 000 zł430 m² 5 462,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

Wadowice. Lokal na parterze przystosowany dla niepełnosprawnych , własny duży parking .Pod MINI GALERIE LUB GABINETY LEKARSKIE. N a sprzedaż.