Jacek Tyński

Profesjonalny Agent

Jacek Tyński

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Jacek Tyński

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Tyńscy Nieruchomości Jacek Tyński
ul. Strzelców Bytomskich 1/3/5 Bytom

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
  • Rejon działania: Bytom Chorzów Piekary Śl Katowice
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 2054
  • Członek w organizacji: Bielsko-Częstochowsko-Katowickie SPON

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

601 532...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

21

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Jacek Tyński
Jacek Tyński

601 532...

601 532 281

601 532 281

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

230 000 zł48,99 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,50 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję komfortowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania od zaraz. W cenie mieszkania zawarte jest umeblowanie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł134,26 m² 2 227,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Nowa cena - Okazja Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Przedstawiam urokliwy lokal w pięknej kamienicy z 1904.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł50,34 m² 6 156,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 2 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w budynku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,94 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję komfortową garsonierę w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania proponuje mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przejściowy) z kuchnią z oknem, łazienką z wc oraz przedpokoju przy Pl. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł38,10 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - skontaktuj się i umów na prezentację - zobacz potencjał tego miejsca na własne oczy. Mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,24 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

607 320 zł72,30 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Super atrakcyjna cena! Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł56,79 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Mieszkanie do przejęcia od zaraz. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł25,80 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61,90 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł58,95 m² 6 783,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam! Mieszkanie jest po generalnym remoncie i składa się z 4 pokoi! oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij