Iwona Zbierska

Iwona Zbierska

Agent nieruchomości

Iwona Zbierska

Agent nieruchomości

Biuro: SCHEINER NIERUCHOMOŚCI ŚWIERADOWSKIE
Zakopiańska 8/1 Świeradów-Zdrój

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Powiat Lwówecki, Lubański

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

Zwiń

603 766...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

29

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Iwona Zbierska
Iwona Zbierska

603 766...

603 766 496

75 781 63 59

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

610 000 zł52,55 m² 11 607,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony apartament z sauną znajdujący się na ulicy Cichej w Świeradowie-Zdroju. Lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł102 m² 4 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

W samym centrum Świeradowa-Zdroju przy jednej z głównych ulic. Budynek mieszkalny jednorodzinny oraz dwa budynki gospodarcze. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

900 780 zł15 013 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża, widokowa i słoneczna działka w Rębiszowie. Teren płaski w otoczeniu strumienia i lasu. Dojazd drogą asfaltową. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł24,31 m² 16 001,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Widokowa kawalerka w Świeradowie Zdroju, z panoramą na góry Izerskie. Oferowany lokal o powierzchni 24,31 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 097 m² 68,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Widokowa działka rolna położona w Czarniewie Zdrój. Powierzchnia 0,4097 ha, klasoużytki łv. W planie zagospodarowania przestrzennego symbol.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,93 m² 10 903,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2w1! Dwa apartamenty typu studio w cenie jednego! Lokal mieszkaniowy zaaranżowany jako dwa niezależne i funkcjonalne apartamenty. Jeden apartament.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 500 m² 39,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna na Pogórzu Izerskim! 7500 m2 w całości objęte decyzją o warunkach zabudowy na 4 domy jednorodzinne! Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka zlokalizowana w najwyżej położonej wiosce pogórza Izerskiego - Grudzy. Powierzchnia 3.000 m2 Grunty klasy III, brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł4 600 m² 24,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt o powierzchni 4600 m2 położony w Świeciu, gmina Leśna. Działka przeznaczona w planie zagospodarowania jako R - rola.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,40 m² 6 706,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże i słoneczne mieszkanie w bloku w malowniczym Świeradowie Zdroju. Mieszkanie na 4 piętrze w pełni rozkładowe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 502 m² 91,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki położne przy drodze asfaltowej w pobliżu jeziora. Na powierzchnię 1502m2 składają się dwie działki objęte mpzp symbol mnu1 - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 856 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża i widokowa działka rolna położona w Czarniewie Zdrój. Powierzchnia 1,2856 ha, klasoużytki łv. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł195 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Dom na dużej działce pod lasem. Dom o powierzchni użytkowej 195 m2 + wysokie poddasze do zaadaptowania. W bryle budynku stodoła pełniąca obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 250 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża i widokowa działka z panoramą na Góry Izerskie. Teren płaski. Dojazd drogą asfaltową. Na działkę wydano warunki zabudowy na cztery domy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Nowa niższa cena! Niewielki dom położony w Czerniawie Zdroju na pięknie zagospodarowanej działce. Budynek z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Dwurodzinna willa w Świeradowie Zdroju. Budynek z 1938 r. o powierzchni ok. 160 m2, położony nad brzegiem Kwisy. Dom zagospodarowany jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł120 m² 1 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w zacisznym miejscu w pobliżu Świeradowa. Piętro domu dwurodzinnego. Przestronny hol, pięć pokoi, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 491 zł54,87 m² 11 873,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty brama do natury to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch kameralnych apartamentowców zlokalizowana w sąsiedztwie Czarciego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł500 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:66 400 m²

Duże gospodarstwo położone w spokojnym miejscu na styku wsi Wojciechów i Milęcice w gminie Lubomierz. Dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł15 200 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka przy drodze asfaltowej prowadzącej z Przecznicy do Rębiszowa. Teren delikatnie nachylony w stronę północno-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 526 m² 127,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położna w magicznym Wolimierzu. Dojazd drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem rm27. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł4 800 m² 10,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie pół hektara lasu ciągnące się wzdłuż głównej drogi z Lubania Śląskiego do Leśnej (po lewej stronie). Kościelniki Górne - las na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,40 m² 9 331,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i słoneczne mieszkanie w bloku w malowniczym Świeradowie Zdroju. Mieszkanie na 3 piętrze w pełni rozkładowe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł121 m² 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż działka budowlana położona w Mirsku na styku ulic Polnej i Nadbrzeżnej. W planie zagospodarowania przestrzennego mnu41: tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 250 zł41,74 m² 13 614,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferowany apartament o powierzchni 41,74 m2 jest wykończony i zlokalizowany na pierwszej kondygnacji budynku. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31,06 m² 17 707,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Widokowy apartament w Świeradowie Zdroju, z panoramą na góry Izerskie. Oferowany apartament o powierzchni 31,06 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł800 m² 233,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na nowym osiedlu w Czerniawie Zdrój. Powierzchnia 800 m2. Przepiękny widok na Stóg Izerski. Cisza i spokój to główne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Duży dom położony w Czerniawie-Zdrój. Budynek mieszkalno-gospodarczy o wymiarach ok 16x10m. Powierzchnia użytkowa około 170 m. Na parterze: wc,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,70 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeżo wyremontowane mieszkanie w Gryfowie Śląskim. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i prysznicem, przedpokój. Wszystko po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2.000 m2 położona w Antoniowie - klimatycznej wiosce w powiecie Karkonoskim. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł130 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom na prawie hektarowej działce w zacisznym miejscu z pięknym widokiem na góry. Otoczony zielenią jednorodzinny poniemiecki budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,40 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Korczaka w Świeradowie Zdroju. Mieszkanie w bloku na 3 piętrze o pow. 37,4 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł500 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa niższa cena! Gospodarstwo w urokliwej wiosce w gminie Platerówka. Piętrowy budynek mieszkalny i zabudowania gospodarcze tworzące.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Duży dom mieszkalno-gospodarczy. Wolnostojący budynek dwukondygnacyjny wybudowany w latach przedwojennych. Wymiary po obrysie ok. 25x11 metrów. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł52,62 m² 11 592,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony apartament znajdujący się na spokojnym, otoczonym zielenią osiedlu w Świeradowie-Zdroju. 3 pokojowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 100 m² 11,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w pobliżu Świeradowa. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony. Dojazd drogą gruntową utwardzoną w sąsiedztwie rozstrzelone.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł127 m² 944,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W trakcie realizacji. Świetna cena! Lokal handlowy z funkcją mieszkaniową na granicy Świeradowa Zdroju! Oferujemy lokal w którym przez wiele lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 707 zł33,44 m² 12 281,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023